Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Studia Amphitheatre

Hotely na Rhodu: Studia Amphitheatre ***

Středisko: Lindos, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Popis studií Amphitheatre

V jednom z nejhezčích míst v Řecku, ve městečku Lindos, jsme pro vás našli ubytování, které zaujme snad každého romantika. Na upatí kopce, na kterém se pyšně tyčí místní akropole, je skryté městečko plné bílých domků s úzkými uličkami, které se klikatí až k moři. Daleko od ruchu civilizace si tady musí každý připadat jako z jiného světa. Přes den sem přijíždějí turisté s celého ostrova, aby vyšplhali na akropoli a mohli shlédnout překrásné scenérie celého Lindu. Večer se pak uličky zaplní, z místních barů se ozývá hudba, z taveren voní řecké dobroty a prodavači nabízejí své zboží přímo na ulici. Pod městečkem je několik krásných písečných zátok, kde můžete jen tak relaxovat či u okolních skal prozkoumat se šnorchlem místní podmořský svět. Studia Amphitheatre doporučujeme klientům, kteří vyhledávají neobvyklá místa k prožití své dovolené.

Vybavení studií

200 m od písečné a oblázkové pláže blízko centra Lindu noční život romantické večery v ojedinělém místě

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio – koupelna s vanou a WC, kuchyňský kout se základním vybavením, klimatizace za poplatek 7 Eur/den , lednice, balkon nebo terasa. Apartmán nemá balkon ani terasu. Možnost 1-2 přistýlek.

Stravování

vlastní, v centru najdete desítky různých restaurací.

Další údaje o studiích Amphitheatre

3 studia a 3 apartmány Úklid: 6x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně Výměna ručníků: 2x týdně

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

v květnu bus + loď tam a letecky zpět, v říjnu letecky tam a bus + loď zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha – Itálie, trajekt Itálie - Řecko (sedačka na palubě), trajekt Athény – Rhodos (sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 13x květen letenka Rhodos – Praha (říjen letenka Praha – Rhodos), letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.