Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sun Beach

Hotel Sun Beach je příjemný rozsáhlý komplex několika budov (část přes místní silnici) cca 5 min. od centra letoviska Ialysos a cca 10 min. jízdy autem od hlavního města Rhodos. M9sto je ideální pro vyznavače vodních sportů, u hotelu je i krásná velká zahrada pro relaxační dovolenou.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sun Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Sun Beach

Hotel Sun Beach je příjemný rozsáhlý komplex několika budov (část přes místní silnici) cca 5 min. od centra letoviska Ialysos a cca 10 min. jízdy autem od hlavního města Rhodos.

Pláž

Hotel Sun Beach je přímo u písčito-oblázkové pláže.

Vybavení hotelu Sun Beach

vstupní hala s recepcí, restaurace, a´la carte restaurace, 2 snack bary, 2 bary, 2 bazény, 2 dětské bazény (1 s klouzačkou), fitness&sauna&jacuzzi (zdarma), tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, biliár, hřiště na minifotbal, aerobic, denní a večerní animační programy.

Služby

lekce potápění, windsurfing – půjčovna a kurzy v sousedním hotelu Blue Horizon, půjčovna jízdních kol.

Ubytování

standardní pokoje (možnost 1 přistýlky) s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů), SAT/TV, telefon, připojení k internetu (za poplatek), minilednička, trezor (za poplatek), centrální klimatizace červen – září, balkon/terasa; rodinné pokoje s možností 2 přistýlek pro děti; studia – stejně vybavená, navíc vybavený kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, toaster, varná konvice); na vyžádání apartmány s oddělenou ložnicí (možnost až 2 přistýlek pro děti).

Děti

2 bazény, dětské animační programy.

Doporučení pro Sun Beach

Rozsáhlý příjemný komplex, ideální pro vyznavače vodních sportů, krásná velká zahrada pro relaxační dovolenou. Delegátské služby: úvodní schůzka s delegátem v hotelu, v průběhu pobytu formou asistence na telefonu.

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.