Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Sun Beach

Hotely na Rhodu: Sun Beach ****

Středisko: Ialyssos, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Sun Beach

Hotel Sun Beach je příjemný rozsáhlý komplex několika budov (část přes místní silnici) cca 5 min. od centra letoviska Ialysos a cca 10 min. jízdy autem od hlavního města Rhodos.

Pláž

Hotel Sun Beach je přímo u písčito-oblázkové pláže.

Vybavení hotelu Sun Beach

vstupní hala s recepcí, restaurace, a´la carte restaurace, 2 snack bary, 2 bary, 2 bazény, 2 dětské bazény (1 s klouzačkou), fitness&sauna&jacuzzi (zdarma), tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, biliár, hřiště na minifotbal, aerobic, denní a večerní animační programy.

Služby

lekce potápění, windsurfing – půjčovna a kurzy v sousedním hotelu Blue Horizon, půjčovna jízdních kol.

Ubytování

standardní pokoje (možnost 1 přistýlky) s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů), SAT/TV, telefon, připojení k internetu (za poplatek), minilednička, trezor (za poplatek), centrální klimatizace červen – září, balkon/terasa; rodinné pokoje s možností 2 přistýlek pro děti; studia – stejně vybavená, navíc vybavený kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, toaster, varná konvice); na vyžádání apartmány s oddělenou ložnicí (možnost až 2 přistýlek pro děti).

Děti

2 bazény, dětské animační programy.

Doporučení pro Sun Beach

Rozsáhlý příjemný komplex, ideální pro vyznavače vodních sportů, krásná velká zahrada pro relaxační dovolenou. Delegátské služby: úvodní schůzka s delegátem v hotelu, v průběhu pobytu formou asistence na telefonu.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.