Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunland

Hotel Sunland se nachází u malé tradiční vesničky Kremasti asi 4 km od letiště Rhodos a 150 m od pláže. I když je hotel součástí komplexu Blue Bay, nabízí veškeré služby samostatně. Pláž je vzdálena 150 m od hotelu, dojdete na ni kolem menšího aquaparku s řadou skluzavek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Sunland

Hotel Sunland se nachází u malé tradiční vesničky Kremasti asi 4 km od letiště a 150 m od pláže. I když je hotel součástí komplexu Blue Bay, nabízí veškeré služby samostatně. Pláž je vzdálena 150 m od hotelu, dojdete na ni kolem menšího aquaparku s řadou skluzavek.

Stravování

All inclusive. Snídaně 6:45–9:45 h, obědy 12:30–14:00 h, večeře 18:30–21:00 h. Snack bar od 10:00–23:00 h. All Inclusive zahrnuje neomezenou konzumaci vybraných nápojů alkoholických (víno, pivo, rum, vodka, gin, ouzo, brandy) i nealkoholických. Možnost dokoupení VIP All Inclusive , které zahrnuje slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži, DVD přehrávač na pokoji, tolaetní potřeby, koupací pláště a pantofle na pokoji při příletu, košík s ovocem na pokoji při příletu, plný minibar při příletu (voda a nealkoholické nápoje), plážové osušky, saunu a jacuzzi, 3x týdně volný vstup do Vodního dětského parku pro děti 2-12 let, čaj a kává na pokoji, maximální 3x za týden možnost večeře v restauraci a la carte, která zahrnuje nealkholické nápoje zdarma a značkové alkoholické nápoje a víno za zvýhodněné ceny.

Ubytování v hotelu Sunland

Standardní pokoje pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha,WC), klimatizací od 1. 7. do 31. 8. zdarma, lednicí, telefonem, TV/SAT a trezorem. Možnost jedné přistýlky a rodinné pokoje (dvě oddělené místnosti).

Vybavení

Hotel Sunland má k dispozici malou recepci s posezením, bar, pool bar, restauraci, zahradu, dva venkovní bazény s dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Tenisové kurty, fotbalové, basketbalové a volejbalové hřiště, plážový volejbal. Animační programy pro děti a dospělé. Pro děti miniklub a baby sitting. K hotelu patří vodní park (6 skluzavek, pirátská loď se skluzavkami, dva bazény, občerstvení, vstupné za poplatek).

Doporučení

Hotel Sunland se nachází u malé tradiční vesničky Kremasti asi 4 km od letiště a 150 m od hotelu Blue Bay 5*, od pláže je vzdálen 150m, ke které dojdete kolem menšího vodního parku. Vhodné pro aktivní dovolenou pro rodiny s dětmi.

Pláž

Písčito-oblázková pláž před hotelem Blue Bay se nachází asi 150 m od hotelu, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Na pláži jsou vodní sporty za poplatek, windsurfingové centrum.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.