Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunland Blue Bay Holiday Village

Tříhvězdičkový hotel Sunland Blue Bay Holiday Village se nachází poblíž oblázkové pláže v letovisku Ialyssos a 10 km od města Rhodos. Hotel je vhodný pro páry i pro rodiny s dětmi, pro které je v areálu vytvořené plnohodnotné zázemí v podobě dvou dětských bazénů, hřiště, miniklubu a animací.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Sunland Blue Bay Holiday Village

Hotel Sunland Blue Bay Holiday Village se nachází poblíž oblázkové pláže v letovisku Ialyssos, 2 km od jeho centra a 10 km od hlavního města Rhodos. Hotel patří do hotelové skupiny Blue Bay hotels a nachází se cca 300 m od mateřského hotelu Blue Bay 4*, kde klienti hotelu Sunland mohou také využívat služby. Hotel Sunland Blue Bay Holiday Village je vhodný pro páry i rodiny s dětmi.

Vybavení

recepce, trezory, internet, lékař, společenská místnost, TV místnost, hlavní restaurace, snack bar/restaurace, a la carte restaurace v hotelu Blue Bay, hlavní bar, bar u bazénu, 2 bazény, šipky, vodní pólo, basketbal, tenis, aerobik, pétanque, plážový volejbal, stolní tenis, cyklistika.

Ubytování v hotelu Sunland Blue Bay Holiday Village

Hotel Sunland Blue Bay Holiday Village nabízí dvoulůžkové pokoje s přistýlkami až pro 3 dospělé a 1 dítě. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, TV, ledničkou a balkónem.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezor, internet.

Pro děti

2 dětské bazény, dětské hřiště, mini club, zmrzlina (10:00 – 18:00), nealkoholické nápoje (10:00 – 23:30), animace 5 dní v týdnu v hotelu Blue Bay.

Strava

Dle ck, All inclusive: bufetové snídaně (07:00 – 09:30), bufetové obědy (12:30 – 14:00), bufetové večeře (18:30 – 21:00), občerstvení (10:00 – 23:00), zmrzlina pro děti (10:00 – 18:00), odpolední káva/čaj se sušenkami (15:30 – 16:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).

Pláž

Hotel Sunland Blue Bay Holiday Village leží cca 350 m od pláže

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.