Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Rhodos > Katalog objektů > Hotely na Rhodu > Tina Flora

Hotely na Rhodu: Tina Flora ***

Středisko: Kolymbia, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Tina Flora

Rodinný jednoduchý hotel Tina Flora je situován na klidném místě v hezky upravené zahradě. Větší vzdálenost od pláže kompenzuje velmi příjemné prostředí zahrady s bazénem a snack barem. Na písčito - oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře, která je vzdálená cca 1500 m se dostanete pohodlně místním autobusem, který má zastávku 200 m od hotelu. Hotel Tina Flora je vhodný pro nenáročné klienty.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 1,5 km - vzdálenost od letiště 20 km - vzdálenost od centra 2 km - nákupní možnosti 2 km

Ubytování v Tina Flora:

- dvoulůžkový pokoj, možnost 1 přistýlky - klimatizace (za poplatek) - televizor se satelitním příjmem - lednička, balkon, trezor na recepci (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC)

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace - snack bar, bar u bazénu - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - připojení k internetu (za poplatek) - půjčovna aut a motocyklů

Pláž u Tina Flora:

- písčito - oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky (za poplatek) - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:

- vodní sporty na pláži

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.