Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tropical

Jednoduchý dvoupatrový hotel Tropical je postaven v tradičním řeckém stylu. Hotel se nachází v zahradě plné zeleně, za kterou se tyčí lehce zalesněné kopce. Do centra městečka Kolymbia na Rhodu (na eukalyptovou třídu) je to přibližně 15 minut chůze. 5 minut chůze od písečno-oblázkové pláže.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Tropical

Jednoduchý dvoupatrový hotel Tropical je postaven v tradičním řeckém stylu. Hotel se nachází v zahradě plné zeleně, za kterou se tyčí lehce zalesněné kopce. Do centra městečka Kolymbia (na eukalyptovou třídu) je to přibližně 15 minut chůze. 5 minut chůze od písečno-oblázkové pláže.

Stravování

All inlusive jednoduššího typu. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby během dne, od 15:00 do 16:30 se podávají lehké snacky a od 17:00 do 18:00 je hostům k dispozici káva, čaj a malý zákusek.

Ubytování v hotelu Tropical

Účelně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha/vana), TV, ledničkou, balkonem nebo terasou a klimatizací (od 15. 6. do 15. 9. zdarma). Možnost až dvou přistýlek (pouze pro děti do 12 let – patrové postele).

Vybavení

Hotel Tropical má k dispozici vstupní halu s recepcí, bar, společenskou místnost s TV, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), vnitřní restauraci s možností venkovního posezení, dětské hřiště, internetový koutek a trezory v recepci.

Doporučení

Tropical je pro všechny, kteří mají rádi klidnou dovolenou a hezké pláže.

Pláž

5 minut chůze od hotelu (cca 450 m) se nachází oblázkovo-písečná pláž. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Vodní sporty na pláži.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.