Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tsambika

Příjemné apartmány s velice milým personálem se nacházejí na ostrově Rhodos na okraji letoviska Stegna. Apartmány jsou situovány v klidném prostředí zahrady. Jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají pro svou dovolenou klid, pohodu, čisté pláže a hlavně tradiční řeckou pohostinnost.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman

Poloha apartmánů Tsambika

Příjemné apartmány s velice milým personálem se nacházejí na okraji letoviska Stegna. Apartmány Tsambika jsou situovány v klidném prostředí zahrady. Jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají pro svou dovolenou klid, pohodu, čisté pláže a hlavně tradiční řeckou pohostinnost.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 60 m - vzdálenost od letiště 35 km - vzdálenost od centra 150 m - nákupní možnosti 150 m

Ubytování:

- studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření, individuální klimatizace (za poplatek) - televizor, lednička, - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC) - balkon nebo terasa - apartmán - ložnice a obývací kuchyně s přistýlkami - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření, individuelně ovladatelná klimatizace (za poplatek), televizor, lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC), balkon nebo terasa

Zařízení:

- bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž u apartmánů Tsambika:

- písečno - oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- písečno - oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.