Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vallian Village

Jednoduchý hotelový komplex Vallian Village skládající se z několika budov se nachází nedaleko písečno-oblázkové pláže v klidném letovisku Theologos, v blízkosti jeho centra s nákupními možnostmi, restauracemi a bary. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, kteří ke svému prázdninovému pobytu vyhledávají klidnější místa.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Vallian Village

Jednoduchý hotel skládající se z několika menších budov se nachází nedaleko písčito-oblázkové pláže v letovisku Theologos, v blízkosti centra s obchody, restauracemi a bary, 5 km od známého Údolí motýlů, 16 km od hlavního města Rhodos a 2 km od letiště.

Vybavení hotelu Vallian Village

Recepce, trezory, internet, místnost s TV, restaurace, bar, cafeteria, snack bar, bazén, basketbal, video hry.

Ubytování v hotelu Vallian Village

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT TV, ledničkou, telefonem, trezorem a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), klimatizace (cca 6 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), video hry.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště.

Strava

Dle CK. Snídaně: bufetové snídaně. Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře. All inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, lehké občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Pláž

Cca 250 m od pláže

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.