Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vergina Sun

Tři budovy se studii a apartmány jsou situovány na ostrově Rhodos na okraji městečka Faliraki asi 600 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Hned vedle apartmánů je minimarket v centru městečka můžete navštívit bary, restaurace, taverny, obchody se suvenýry atd. Faliraki je jedno z největších, nejrušnějších a ejnavštěvovanějších letovisek na východním pobřeží ostrova Rhodos. Ubytování v klidnějším prostředí s možností zábavy na dosah je vhodné pro klienty, kteří upřednostňují vlastní vaření či stravování v řeckých tavernách.

Oblast
Středisko

Poloha Vergina Sun

Tři budovy Vergina Sun se studii a apartmány jsou situovány na okraji městečka Faliraki asi 600 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Hned vedle apartmánů je minimarket v centru městečka můžete navštívit bary, restaurace, taverny, obchody se suvenýry atd. Faliraki je jedno z největších, nejrušnějších a ejnavštěvovanějších letovisek na východním pobřeží ostrova Rhodos. Ubytování ve Vergina Sun v klidnějším prostředí s možností zábavy na dosah je vhodné pro klienty, kteří upřednostňují vlastní vaření či stravování v řeckých tavernách.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 600 m - vzdálenost od letiště 15 km - vzdálenost od centra 800 m - nákupní možnosti 50 m

Ubytování:

- studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření, lednička, televizor, trezor (zdarma) - klimatizace (za poplatek), balkon nebo terasa - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, WC) - apartmán - ložnice a obývací kuchyně s přistýlkami - maximální obsazenost: 5 osob - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření, lednička, televizor, trezor - klimatizace (za poplatek), balkon nebo terasa - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, WC)

Zařízení:

- recepce - bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž u Vergina Sun:

- písčitá - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.