Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Rhodu: Virginia ***

Středisko: Koskinou, oblast: Rhodos

Upravit popis objektu

Poloha areálu Virginia

rozsáhlý hotelový areál Virginia situovaný v klidném prostředí hotelových zahrad, vhodný pro rodiny s dětmi, se nachází v oblasti Reni Koskinou, cca 550m od nákupního centra známého letoviska Kallithea. Písčitá organizovaná pláž je ve vzdálenosti cca 180m, je k dosažení přes silnici. Autobusová zastávka je cca 100m od hotelu (jízdné do hlavního města Rhodos vyjde na cca 2€), stanoviště taxi je cca 500m (jízdné vychází na cca 7€).

Kapacita

areál Virginia tvoří 10 jedno až třípatrových budov s celkovou kapacitou 170 pokojů (1-, 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, které tvoří jedna větší místnost se dvěmi standartními lůžky, jedno menší lůžko a jedna přistýlka. V rámci studia obvykle bývá malý kuchyňský kout a chladnička). Všechny pokoje v hotelu Virginia jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, centrální klimatizací (v provozu obvykle od 19.07. do 30.08., mimo toto období za poplatek cca 6€/den), telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou a balkónem nebo terasou s bočním výhledem na moře, do zahrady nebo na bazén. Trezor na recepci (za poplatek cca 25€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, směnárna, salónek, internetový koutek (za poplatek cca 3€/30 minut), místnost s elektronickými hrami, 2 vnitřní bary, snackbar s TV se satelitním příjmem, vnitřní a venkovní kavárna, minimarket, vnitřní restaurace s venkovním posezením,  a la carte restaurace, divadlo v zahradě.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (viz. popis).

All inclusive

- Snídaně, obědy a večeře formou švédského stolu - Snídaně (07:00 - 10:30 hodin), obědy (12:30 - 14:00 hodin), večeře (18:30 - 21:30 hodin), řecká i mezinárodní kuchyně - Bar je otevřen od 10:00 – 23:00 hodin. Poslední objednávky na baru i v restauraci jsou přijímány ve 22:45 hodin. Během dne neomezená konzumace místních nápojů – točené pivo, víno, točené nealkoholické nápoje, filtrovaná káva a místní alkoholické nápoje (koktejly nejsou zahrnuty). Nápoje nesmějí být konzumovány na pokoji - Malý bufet od 16:00 - 17:00 hodin s nabídkou sladkého pečiva nebo sušenek - Zmrzlina pro děti bývá obvykle v době oběda, večeře a během malého odpoledního bufetu

Sport a zábava

dva velké a dva dětské bazény, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 6€/set/den), dvě dětská hřiště, dětský klub, stolní tenis (za poplatek 3€/hodina), kulečník (za poplatek cca 1,50€/hra - 6€/hodina), elektrické hry (za poplatek cca 0,50 – 1€/hra). Hotel pro své hosty pořádá obvykle 1 x za pobyt řecký večírek nebo jinou tématickou show.

Hlavní výhody hotelu Virginia

3 hlavní výhody hotelu: dobrá poloha, příjemné prostředí, hezká pláž a koupání.

Web

Hotel Virginia

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Ubytování prima, ale pár drobností by se našlo
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 1x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 1x )
Dobré
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 1x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 1x )
Dobrá
Stravování zde bylo ( 1x )
Dobré a pestré
Služby a personál ( 1x )
Ochotné a bez problémů
Zábava a animační programy ( 1x )
Nabídka nás příjemně překvapila
Je ubytování vhodné pro děti? ( 1x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 1x )
Ano
Vybavení pro děti ( 1x )
Hriště, Dětské programy
Vybavení ubytování - je zde i ( 1x )
Bar, Restaurace, Terasa, Zahrada, Bazén, Internet na recepci
Nejbližší pláž ( 1x )
Pláž se nám líbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 1x )
1-5 minut
Vstup do moře je zde ( 1x )
Pozvolný
Pláž je převážně ( 1x )
smíšená
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Slunečníky, Lehátka

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.