Řecko v detailech

Zobrazit

Turistická střediska: Kiotari

Upravit popis objektu

Středisko Kiotari

Těžko říci, jak to s Kiotari vlastně je. Na mapě je to namalovaná malinká vesnička na pobřeží, v reále se jedná o cca 4 kilometry dlouhý úsek hotelových komplexů s občasnou tavernou nebo nějakým domečkem. Pláž u Kiotari jsou spíše větší oblázky a prostředí tam v porovnání s jinými středisky není nic extra. Hotelové komplexy nabízejí veškerý luxus, jsou zde hřiště, bazény, různé sportovní vyžití, avšak mimo areál hotelu prostředí ničím nevyniká. Ani pláží. Pokud Vás zaujal hotel nebo nabídka jiného ubytování a rádi byste si půjčili auto a cestovali, tak je to v pořádku. Pokud však hledáte hezkou pláž, příjemné prostředí a chcete poznat z Rhodu trochu více, tak Kiotari nedoporučuji.

Nedaleko hotelových komplexů jsou dva kluby, kde si mžete užít nočního života. Jinak je ve vesnici několik taveren.

Nedaleko Kiotari směrem do vnitrozemí je půvabná řecká vesnička Asklépio s původní ostrovní atmosférou. Zajímavé možnosti výletů nabízejí také například hrad Monolithos nebo starodávný Lindos.

Ostatní střediska na ostrově Rhodos

Na Rhodos se ještě jezdí hlavně do středisek Afandou, Faliraki, Gennadi, Haraki, Ialyssos, Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Koskinou, Kremasti, Lardos - středisko, Lindos, Pefki, Rhodos, Stegna a Theologos.

Recenze uživatelů
Doporučili byste letovisko ostatním? ( 1x )
Ano
Typ letoviska ( 1x )
Původní vesnička
Jak je letovisko rušné? ( 1x )
Klidné
Vybavení letoviska ( 1x )
Bary, Supermarkety, Akvapark, Hřiště a vybavení pro děti, Půjčovny, Bankomat, Taverny
Letovisko a pláž jsou vhodné i pro ... ( 1x )
Děti, Seniory
Pláž v letovisku ( 1x )
Chvalitebná
Povrch pláže ( 1x )
Oblázky
Vstup do moře ( 1x )
Pozvolný
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Občerstvení, Vodní sporty a zábava, Slunečníky, Lehátka, Plavčík / dohled

Tipy na hotel ve středisku Kiotari

Níže je několik tipů na hotely, studia či apartmány ve středisku Kiotari. Kompletní přehled ubytování najdete na stránce Seznam hotelů a ubytování ve středisku Kiotari.

Lindos Imperial

Lindos Imperial *****

Tento komplex Lindos Imperial se nachází na ostrově Rhodos, na kopci, přímo u moře s jeho širokou oblázkovou pláží na okraji městečka Kiotari. Lardos je cca 4 km, malebná historická vesnička Lindos je vzdálena cca 13 km.

Ekateriny Hotel

Ekateriny Hotel ***

Hotel Ekateriny je situován na klidném místě, v letovisku Kiotari, pouhých 8 km od známého starobylého městečka Lindos. Centrum Kiotari je vzdálené 100 m a první nákupní možnosti naleznete již po 50 metrech. Písčito - oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází 300 metrů od hotelu.

 

Princess Adriana

Princess Adriana *****

Moderní hotelový komplex Princess Adrina se nachází v letovisku Kiotari na ostrově Rhodos s nejbližší oblázkovou pláží vzdálenou 200 metrů. V areálu hotelu se nachází rozlehlý bazén s fontánou, dětský bazén, minimarket a další služby. Hotel uspokojí náročnou klientelu, můžeme jej doporučit i rodinám s dětmi.

Miraluna Sea Side

Miraluna Sea Side ****

Hotel Miraluna Sea Side nacházející se v letovisku Kiotari na ostrově Rhodos doporučujeme všem věkovým kategoriím klientů, ale i rodinám s dětmi, pro které je zde vytvořené příjemné zázemí se širokou nabídkou služeb i vyžití.

Princess Sun

Princess Sun ****

Hotel Princess Sun byl postavený na menším kopci s kouzelným výhledem na moře, hory a údolí s borovicovými háji v letovisku Kiotari na Rhodosu. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi.