Řecko v detailech

Zobrazit

Turistická střediska: Kiotari

Upravit popis objektu

Středisko Kiotari

Těžko říci, jak to s Kiotari vlastně je. Na mapě je to namalovaná malinká vesnička na pobřeží, v reále se jedná o cca 4 kilometry dlouhý úsek hotelových komplexů s občasnou tavernou nebo nějakým domečkem. Pláž u Kiotari jsou spíše větší oblázky a prostředí tam v porovnání s jinými středisky není nic extra. Hotelové komplexy nabízejí veškerý luxus, jsou zde hřiště, bazény, různé sportovní vyžití, avšak mimo areál hotelu prostředí ničím nevyniká. Ani pláží. Pokud Vás zaujal hotel nebo nabídka jiného ubytování a rádi byste si půjčili auto a cestovali, tak je to v pořádku. Pokud však hledáte hezkou pláž, příjemné prostředí a chcete poznat z Rhodu trochu více, tak Kiotari nedoporučuji.

Nedaleko hotelových komplexů jsou dva kluby, kde si mžete užít nočního života. Jinak je ve vesnici několik taveren.

Nedaleko Kiotari směrem do vnitrozemí je půvabná řecká vesnička Asklépio s původní ostrovní atmosférou. Zajímavé možnosti výletů nabízejí také například hrad Monolithos nebo starodávný Lindos.

Ostatní střediska na ostrově Rhodos

Na Rhodos se ještě jezdí hlavně do středisek Afandou, Faliraki, Gennadi, Haraki, Ialyssos, Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Koskinou, Kremasti, Lardos - středisko, Lindos, Pefki, Rhodos, Stegna a Theologos.

Recenze uživatelů
Doporučili byste letovisko ostatním? ( 1x )
Ano
Typ letoviska ( 1x )
Původní vesnička
Jak je letovisko rušné? ( 1x )
Klidné
Vybavení letoviska ( 1x )
Bary, Supermarkety, Akvapark, Hřiště a vybavení pro děti, Půjčovny, Bankomat, Taverny
Letovisko a pláž jsou vhodné i pro ... ( 1x )
Děti, Seniory
Pláž v letovisku ( 1x )
Chvalitebná
Povrch pláže ( 1x )
Oblázky
Vstup do moře ( 1x )
Pozvolný
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Občerstvení, Vodní sporty a zábava, Slunečníky, Lehátka, Plavčík / dohled

Tipy na hotel ve středisku Kiotari

Níže je několik tipů na hotely, studia či apartmány ve středisku Kiotari. Kompletní přehled ubytování najdete na stránce Seznam hotelů a ubytování ve středisku Kiotari.

Kiotari Bay

Kiotari Bay ****

Luxusní hotelový komplex Kiotari Bay se skládá z hlavní budovy a 8 bungalovů vsazených do prostorné zahrady. Celý komplex leží na ostrově Rhodos přímo u krásné písčito-oblázkové pláže. Centrum turistického letoviska Kiotari s množstvím obchodů a taveren je vzdáleno cca 2 km.

Miraluna - Kiotari Bay

Miraluna - Kiotari Bay ****

Hotel Miraluna - Kiotari Bay je hotel vsazený do klidného prostředí letoviska Kiotari s množstvím zábavy přímo v areálu. Doporučujeme zejména rodinám s dětmi a těm, kteří upřednostňují bezstarostný relax v hotelu s kvalitními službami.

Princess Sun

Princess Sun ****

Hotel Princess Sun byl postavený na menším kopci s kouzelným výhledem na moře, hory a údolí s borovicovými háji v letovisku Kiotari na Rhodosu. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi.

 

Adriana Princess

Adriana Princess *****

Hotel Adrianan Princess, nacházející se v poklidném letovisku Kiotari na ostrově Rhodos v blízkosti krásné pláže, je novou ubytovací kapacitou, otevřenou v roce 2012 a nabízí kvalitní služby a  moderním zázemí. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie náročnějších klientů, rodinám s dětmi je k dispozici miniklub, dětské hřiště i dětský bazén a animační programy.

Kiotari Garden

Kiotari Garden ****

Hotelový komplex hotelů Kiotari Garden, Kiotari Bay a Miraluna v jižní části ostrova Rhodos – v klidném letovisku Kiotari. Klienti hotelu Kiotari Garden mohou využívat zázemí hotelu Kiotari Bay a Miraluna (bazény, sportovní zázemí, občerstvení během dne, nápoje a zmrzlinu).