Řecko v detailech

Zobrazit

Turistická střediska: Koskinou

Upravit popis objektu

Středisko Koskinou

Koskinou je malé středisko nedaleko Kalithei s překrásnými opravenými lázněmi a hlavního města Rhodu. Pláž je písečná, při vstupu do vody s malými kamínky. Do blízké Kalithei se lze dostat příjemnou procházkou.

Ostatní střediska na ostrově Rhodos

Na Rhodos se ještě jezdí hlavně do středisek Afandou, Faliraki, Gennadi, Haraki, Ialyssos, Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Koskinou, Kremasti, Lardos - středisko, Lindos, Pefki, Rhodos, Stegna a Theologos.

Umístění

Středisko Kalathos se nachází na jižní straně ostrova Rhodos, asi 40 km od hlavního města Rhodos a letiště.

Jak se tam dostanu?

Kalathos leží přímo na hlavní silnici spojující sever a jih. Pláž a hotely jsou cca 1 kilometr směrem severovýchodně od vesničky Kalathos 

Tipy na hotel ve středisku Koskinou

Níže je několik tipů na hotely, studia či apartmány ve středisku Koskinou. Kompletní přehled ubytování najdete na stránce Seznam hotelů a ubytování ve středisku Koskinou.

Virginia

Virginia ***

Rozsáhlý hotelový areál Virginia situovaný v klidném prostředí hotelových zahrad, vhodný pro rodiny s dětmi, se nachází v oblasti Reni Koskinou, cca 550m od nákupního centra známého letoviska Kallithea na ostrově Rhodos. Písčitá organizovaná pláž je ve vzdálenosti cca 180m, je k dosažení přes silnici.