Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alekos - studia a aprtmány

Alekos je příjemné ubytování v klidném prostředí ostrova Samos, v přírodě, s příjemnými a starostlivými majiteli. Vzdálenost od pláže: cca 120 m. Vzdálenost od centra Kokkari: cca 500 m. Vzdálenost od nejbližší taverny: cca 100 m. Vzdálenost od nejbližšího obchodu: cca 200 m. Penzion Alekos je situován v klidném prostředí uprostřed zeleně v západní části městečka Kokkari. Na pláž se dostanete asi za 5 min., do centra městečka do 15 min.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alekos - studia a aprtmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií a apartmánů Alekos:

Penzion Alekos je situován v klidném prostředí uprostřed zeleně v západní části městečka Kokkari. Na pláž se dostanete asi za 5 min., do centra městečka do 15 min.

Ubytování:

Alekos má 2 budovy. V 1. budově ve zvýšeném přízemí apartmány, které mají 1 ložnici se 2 lůžky a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (2 lůžka). Studia jsou ve 2. patře, jsou prostorná a z balkónů je krásný výhled na hory a do zeleně. Mají 2 lůžka a rozkládací gauč. Ve 2. patře 2. budovy jsou 2 krásné apartmány se 2 ložnicemi - 1. ložnice má manželskou postel, 2. ložnice 1 lůžko. V obývací části je rozkládací gauč (pro 2 osoby). Balkóny směřují k moři, ale přes zeleň je výhled značně omezený. Studia a apartmány Alekos jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (u studií za příplatek, u apartmánů v ceně) a sejfem (za příplatek).

Hodnocení:

Alekos je příjemné ubytování v klidném prostředí ostrova Samos, v přírodě, s příjemnými a starostlivými majiteli. Vzdálenost od pláže: cca 120 m. Vzdálenost od centra Kokkari: cca 500 m. Vzdálenost od nejbližší taverny: cca 100 m. Vzdálenost od nejbližšího obchodu: cca 200 m.

Aktuální popis od CK

Popis destinaceOstrov Samos je ostrov patřící pod Řecko s velmi dlouhou historií. Byl osídlen velmi časně, ale velkého rozkvětu zaznamenal v 6. st. př.n.l....

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.