Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Samos > Katalog objektů > Hotely na Samosu > Alekos - studia a aprtmány

Hotely na Samosu: Alekos - studia a aprtmány **

Středisko: Kokkari, oblast: Samos

Upravit popis objektu

Poloha studií a apartmánů Alekos:

Penzion Alekos je situován v klidném prostředí uprostřed zeleně v západní části městečka Kokkari. Na pláž se dostanete asi za 5 min., do centra městečka do 15 min.

Ubytování:

Alekos má 2 budovy. V 1. budově ve zvýšeném přízemí apartmány, které mají 1 ložnici se 2 lůžky a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (2 lůžka). Studia jsou ve 2. patře, jsou prostorná a z balkónů je krásný výhled na hory a do zeleně. Mají 2 lůžka a rozkládací gauč. Ve 2. patře 2. budovy jsou 2 krásné apartmány se 2 ložnicemi - 1. ložnice má manželskou postel, 2. ložnice 1 lůžko. V obývací části je rozkládací gauč (pro 2 osoby). Balkóny směřují k moři, ale přes zeleň je výhled značně omezený. Studia a apartmány Alekos jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (u studií za příplatek, u apartmánů v ceně) a sejfem (za příplatek).

Hodnocení:

Alekos je příjemné ubytování v klidném prostředí ostrova Samos, v přírodě, s příjemnými a starostlivými majiteli. Vzdálenost od pláže: cca 120 m. Vzdálenost od centra Kokkari: cca 500 m. Vzdálenost od nejbližší taverny: cca 100 m. Vzdálenost od nejbližšího obchodu: cca 200 m.

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Ubytování prima, ale pár drobností by se našlo
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 1x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 1x )
Dobré
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 1x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 1x )
Normální
Služby a personál ( 1x )
Odpovídající charakteru ubytování
Je ubytování vhodné pro děti? ( 1x )
Nejsou tu ani překážky, ale ani vybavení
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 1x )
Ano
Nejbližší pláž ( 1x )
Pláž se nám líbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 1x )
5-10 minut
Vstup do moře je zde ( 1x )
Pozvolný
Pláž je převážně ( 1x )
oblázková
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Občerstvení, Slunečníky, Lehátka

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.