Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anastasia Village - st/apts

Studia a partmány Anastasia Village jsou krásné a prostorné ubytování s úžasným výhledem na moře v klidném prostředí je jako stvořené pro odpočinek. Vzdálenost od pláže: cca 150 m. Vzdálenost od obchodu: cca 100 m. Vzdálenost od nejbližší taverny: cca 120 m. Moderní apartmánový hotel Anastasia Village leží v klidném prostředí na okraji vesnice Mesokampos na jihovýchodním pobřeží ostrova Samos. V bezprostřední blízkosti se nachází vyhlášená taverna. Autobusová zastávka, odkud jezdí autobus do města Pythagorion a do hlavního města Samos, je vzdálena 15 min. Přírodní oblázková pláž je vzdálena asi 150 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anastasia Village - st/apts, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Anastasia Village:

Moderní apartmánový hotel Anastasia Village leží v klidném prostředí na okraji vesnice Mesokampos na jihovýchodním pobřeží ostrova Samos. V bezprostřední blízkosti se nachází vyhlášená taverna. Autobusová zastávka, odkud jezdí autobus do města Pythagorion a do hlavního města Samos, je vzdálena 15 min. Přírodní oblázková pláž je vzdálena asi 150 m.

Ubytování:

Celý komplex Anastasia Village, který je postaven ve svahu, působí velmi malebně a skládá se ze 4 jednopatrových a dvoupatrových domků. V hlavní budově je recepce, společenská místnost s TV a barem. Pěkně zařízená studia jsou prostorná a mají vždy 2 postele a rozkládací gauč pro 3. osobu. Apartmány mají 1 ložnici se 2 lůžky a obývací kuchyň s rozkládacím křeslem, gaučem nebo přistýlkou. Studia a apartmány jsou vybaveny koupelnou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky a kávovaru), sejfem (za příplatek), centrální klimatizací (15.06. - 31.08.) a fénem. Z balkónů je krásný výhled na moře a na blízkou tureckou pevninu. V hotelu je bazén a dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, lehátka a slunečníky. Hotelový autobus jezdí do města Pythagorion. Lze zde vyžádat dětskou postýlku zdarma.

Hodnocení:

Studia a partmány Anastasia Village jsou krásné a prostorné ubytování s úžasným výhledem na moře v klidném prostředí je jako stvořené pro odpočinek. Vzdálenost od pláže: cca 150 m. Vzdálenost od obchodu: cca 100 m. Vzdálenost od nejbližší taverny: cca 120 m.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.