Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anastasia Village - st/apts

Studia a partmány Anastasia Village jsou krásné a prostorné ubytování s úžasným výhledem na moře v klidném prostředí je jako stvořené pro odpočinek. Vzdálenost od pláže: cca 150 m. Vzdálenost od obchodu: cca 100 m. Vzdálenost od nejbližší taverny: cca 120 m. Moderní apartmánový hotel Anastasia Village leží v klidném prostředí na okraji vesnice Mesokampos na jihovýchodním pobřeží ostrova Samos. V bezprostřední blízkosti se nachází vyhlášená taverna. Autobusová zastávka, odkud jezdí autobus do města Pythagorion a do hlavního města Samos, je vzdálena 15 min. Přírodní oblázková pláž je vzdálena asi 150 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha hotelu Anastasia Village:

Moderní apartmánový hotel Anastasia Village leží v klidném prostředí na okraji vesnice Mesokampos na jihovýchodním pobřeží ostrova Samos. V bezprostřední blízkosti se nachází vyhlášená taverna. Autobusová zastávka, odkud jezdí autobus do města Pythagorion a do hlavního města Samos, je vzdálena 15 min. Přírodní oblázková pláž je vzdálena asi 150 m.

Ubytování:

Celý komplex Anastasia Village, který je postaven ve svahu, působí velmi malebně a skládá se ze 4 jednopatrových a dvoupatrových domků. V hlavní budově je recepce, společenská místnost s TV a barem. Pěkně zařízená studia jsou prostorná a mají vždy 2 postele a rozkládací gauč pro 3. osobu. Apartmány mají 1 ložnici se 2 lůžky a obývací kuchyň s rozkládacím křeslem, gaučem nebo přistýlkou. Studia a apartmány jsou vybaveny koupelnou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky a kávovaru), sejfem (za příplatek), centrální klimatizací (15.06. - 31.08.) a fénem. Z balkónů je krásný výhled na moře a na blízkou tureckou pevninu. V hotelu je bazén a dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, lehátka a slunečníky. Hotelový autobus jezdí do města Pythagorion. Lze zde vyžádat dětskou postýlku zdarma.

Hodnocení:

Studia a partmány Anastasia Village jsou krásné a prostorné ubytování s úžasným výhledem na moře v klidném prostředí je jako stvořené pro odpočinek. Vzdálenost od pláže: cca 150 m. Vzdálenost od obchodu: cca 100 m. Vzdálenost od nejbližší taverny: cca 120 m.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.