Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Samosu: Angela

Středisko: Pythagorion, oblast: Samos

Upravit popis objektu

Poloha apartmánového domu Angela

Apartmánový dům Angela se nachází u města Pythagorion, jehož centrum leží asi 3 km od domu. Oblázková pláž je od domu vzdálená asi 350 m. Nákupní možnosti jsou ve vzdálenosti 800 m.

Vybavení apartmánového domu Angela

Tato menší rodinná vilka Angela  je obklopena udržovanou zahradou. Součástí je i bazén s lehátky. Můžete využít také příjemné posezení ve stínu pod pergolou a možnost zapůjčení grilu.

Vybavení studií

Dvoulůžková studia jsou prostorná a dostatečně zařízená. |Mají výhled do zahrady a na bazén.

Studio pro 2 osoby: dvoulůžkové studio s možností přistýlky (rozkládací pohovka). Vybavený kuchyňský kout pro jednoduchou přípravu jídel, lednička, el.dvouplotýnkový vařič, TV. Studia mají balkony se zahradním nábytkem. Vlastní sociální zařízení, sprchový kout balkánského typu. Sejf na pokoji zdarma (dle CK). Klimatizace za poplatek dle CK.

Sport a zábava

Restaurace a taverny ve městě Pythagorio. Možnost dopravy místním busem nebo taxi. Na pláži je nabídka vodních sportů.

Pláž

Oblázková s pozvolným vstupem do moře, kde je písek, je vzdálená od domu Angela asi 350 metrů. Pláž je široká a dlouhá, označena modrou vlajkou (ocenění za čistotu moře). Na pláži je nabídka vodních sportů. Lehátka a slunečníky na plážích za poplatek. Je možno vzít si i vlastní slunečník.

Stravování

dle CK, vlastní

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.