Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aphrodite

Komplex dobře udržovaných studií a apartmánů na klidném místě ostrova Samos asi 150 metrů od přírodní písčito-oblázkové pláže. Obchody a restaurace jsou v dosahu asi 400 metrů.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aphrodite, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aphrodite

Komplex dobře udržovaných studií a apartmánů Aphrodite je na klidném místě asi 150 metrů od přírodní písčito-oblázkové pláže. Obchody a restaurace jsou v dosahu asi 400 metrů.

Vybavení

Pěkný sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm a pool barem, u něhož jsou lehátka se slunečníky klientům hotelu Aphrodite k dispozici bez poplatku. Možnost zapojení klimatizace a pronájmu trezoru za poplatek.

Ubytování v hotelu Aphrodite

Apartmány pro 2-4 osoby se skládají z obytné ložnice s rozkládacím lůžkem a kuchyňského koutu s toasterem a kávovarem, oddělené ložnice se dvěma lůžky, koupelny se sprchovým koutem a WC, vysoušeče vlasů a balkonu nebo terasy. K vybavení apartmánů patří satelitní televize a telefon. Pro malé děti lze na místě za poplatek zajistit postýlku.

Stravování

Možnost dokoupení snídaní.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.