Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aphrodite

Komplex dobře udržovaných studií a apartmánů na klidném místě ostrova Samos asi 150 metrů od přírodní písčito-oblázkové pláže. Obchody a restaurace jsou v dosahu asi 400 metrů.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Aphrodite

Komplex dobře udržovaných studií a apartmánů Aphrodite je na klidném místě asi 150 metrů od přírodní písčito-oblázkové pláže. Obchody a restaurace jsou v dosahu asi 400 metrů.

Vybavení

Pěkný sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm a pool barem, u něhož jsou lehátka se slunečníky klientům hotelu Aphrodite k dispozici bez poplatku. Možnost zapojení klimatizace a pronájmu trezoru za poplatek.

Ubytování v hotelu Aphrodite

Apartmány pro 2-4 osoby se skládají z obytné ložnice s rozkládacím lůžkem a kuchyňského koutu s toasterem a kávovarem, oddělené ložnice se dvěma lůžky, koupelny se sprchovým koutem a WC, vysoušeče vlasů a balkonu nebo terasy. K vybavení apartmánů patří satelitní televize a telefon. Pro malé děti lze na místě za poplatek zajistit postýlku.

Stravování

Možnost dokoupení snídaní.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.