Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Arion

Klidný hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a bungalovů. Je vystavěný na ostrově Samos ve svahu nad mořskou zátokou v Kokkari, asi 1,5 kilometru od centra stejnojmenného letoviska. K pláži v Kokkari a na písčito-oblázkové pláže Lemonakia a Tsamadou, které jsou vzdálené asi 600 metrů, jezdí několikrát denně hotelový minibus zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Arion, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha komplexu Arion

Klidný hotelový komplex Arion se skládá z hlavní budovy a bungalovů. Je vystavěný ve svahu nad mořskou zátokou v Kokkari, asi 1,5 kilometru od centra stejnojmenného letoviska. K pláži v Kokkari a na písčito-oblázkové pláže Lemonakia a Tsamadou, které jsou vzdálené asi 600 metrů, jezdí několikrát denně hotelový minibus zdarma.

Vybavení

Velký sladkovodní bazén s pool barem a sluneční terasou, restaurace a společenský prostor s internetovým koutem. Hotel Arion má také saunu a jacuzzi, stolní tenis a biliár. Pro děti se nabízí dětský koutek a brouzdaliště, dětská postýlka na vyžádání zdarma. Z areálu s pěkně upravenou zahradou s olivovníky a palmami je nádherný výhled na zátoku a okolní krajinu.

Ubytování v hotelu Arion

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky v hlavní budově nebo bungalovech, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednička, telefon, satelitní televize a balkon nebo terasa. Centrální klimatizace je zapojena v červenci a srpnu. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Hodnocení:

kvalitní ubytování, které je v příjemném a klidném prostředí zahrad, s dobrým dosahem nejkrásnějších pláží této oblasti. Vzdálenost od pláže v Kokkari: cca 500 m. Vzdálenost od centra Kokkari: cca 2 km. Vzdálenost od pláže Lemonakia: cca 500 m. Vzdálenost od pláže Tsamadu: cca 800 m.

Doplňkový popis komplexu Arion

Poloha:

moderní hotel, nejlepší v této oblasti, je postaven ve svahu u západního mysu městečka Kokkari. Vydáte-li se po pěšině ze svahu, dostanete se na silnici a dále na začátek pláže městečka Kokkari nebo na kouzelnou oblázkovou pláž Lemonakia nebo na pláž Tsamadou, kde je i úsek pro nudisty. Ve velmi dobrém dosahu je i rázovité centrum městečka. Pláže i centrum Kokkari Vám několikrát denně přiblíží zdarma hotelový autobus.

Ubytování:

hotelové pokoje jsou v hlavní budově nebo v menších pavilónech. Jednotlivé pavilóny stojí v dobře udržované zahradě v dostatečném vzájemném odstupu. Ze zahrady a od hotelového bazénu, kde je i malý bazén pro děti, je okouzlující výhled na moře a na celé městečko Kokkari. V hotelu je recepce, bar, koutek s internetem (zdarma), venkovní bar, restaurace, jacuzzi, dětské hřiště, stolní tenis a sauna. Naleznete zde také kulečník (za poplatek). Můžete si objednat manikúru, pedikúru a masáže. Pokoje v hlavní budově jsou v 1. nebo ve 2. patře, u bungalovů pak v přízemí s východem přímo do zahrady. Pokoje v bungalovech jsou vybaveny i lehátky. 2lůžkové pokoje s možností přistýlky mají sprchu, WC, ledničku, TV/SAT, fén, sejf (za příplatek) a centrální klimatizaci (v červenci a v srpnu). Pokoje mají prostorné a zastíněné balkóny a terasy buď s výhledem na moře nebo do zeleně. V hotelu jsou pokoje, které se dají propojit (vhodné pro rodiny s dětmi).

Stravování:

Dle zájezdu, americká snídaně podávaná formou bufetu, večeře - střídá se švédský stůl ve stylu řecké, italské, turecké a středomořské kuchyně. V hotelu Arion se jednou týdně pořádá řecký večer, který je zahrnutý do ceny.

Aktuální popis od CK

PolohaHotelový areál s poklidnou atmosférou, ideální pro relaxační dovolenou, se rozkládá na kopci nad letoviskem Kokkari, odkud se nabízí opravdu nádherný...

Poloha Centrum Kokkari cca 1.5 km (hotelový minibus zdarma) Nejbližší nákupní možnosti, restaurace abary vcentru Kokkari Letiště Samos cca 26 km Pláž...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.