Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Arion

Klidný hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a bungalovů. Je vystavěný na ostrově Samos ve svahu nad mořskou zátokou v Kokkari, asi 1,5 kilometru od centra stejnojmenného letoviska. K pláži v Kokkari a na písčito-oblázkové pláže Lemonakia a Tsamadou, které jsou vzdálené asi 600 metrů, jezdí několikrát denně hotelový minibus zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha komplexu Arion

Klidný hotelový komplex Arion se skládá z hlavní budovy a bungalovů. Je vystavěný ve svahu nad mořskou zátokou v Kokkari, asi 1,5 kilometru od centra stejnojmenného letoviska. K pláži v Kokkari a na písčito-oblázkové pláže Lemonakia a Tsamadou, které jsou vzdálené asi 600 metrů, jezdí několikrát denně hotelový minibus zdarma.

Vybavení

Velký sladkovodní bazén s pool barem a sluneční terasou, restaurace a společenský prostor s internetovým koutem. Hotel Arion má také saunu a jacuzzi, stolní tenis a biliár. Pro děti se nabízí dětský koutek a brouzdaliště, dětská postýlka na vyžádání zdarma. Z areálu s pěkně upravenou zahradou s olivovníky a palmami je nádherný výhled na zátoku a okolní krajinu.

Ubytování v hotelu Arion

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky v hlavní budově nebo bungalovech, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednička, telefon, satelitní televize a balkon nebo terasa. Centrální klimatizace je zapojena v červenci a srpnu. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Hodnocení:

kvalitní ubytování, které je v příjemném a klidném prostředí zahrad, s dobrým dosahem nejkrásnějších pláží této oblasti. Vzdálenost od pláže v Kokkari: cca 500 m. Vzdálenost od centra Kokkari: cca 2 km. Vzdálenost od pláže Lemonakia: cca 500 m. Vzdálenost od pláže Tsamadu: cca 800 m.

Doplňkový popis komplexu Arion

Poloha:

moderní hotel, nejlepší v této oblasti, je postaven ve svahu u západního mysu městečka Kokkari. Vydáte-li se po pěšině ze svahu, dostanete se na silnici a dále na začátek pláže městečka Kokkari nebo na kouzelnou oblázkovou pláž Lemonakia nebo na pláž Tsamadou, kde je i úsek pro nudisty. Ve velmi dobrém dosahu je i rázovité centrum městečka. Pláže i centrum Kokkari Vám několikrát denně přiblíží zdarma hotelový autobus.

Ubytování:

hotelové pokoje jsou v hlavní budově nebo v menších pavilónech. Jednotlivé pavilóny stojí v dobře udržované zahradě v dostatečném vzájemném odstupu. Ze zahrady a od hotelového bazénu, kde je i malý bazén pro děti, je okouzlující výhled na moře a na celé městečko Kokkari. V hotelu je recepce, bar, koutek s internetem (zdarma), venkovní bar, restaurace, jacuzzi, dětské hřiště, stolní tenis a sauna. Naleznete zde také kulečník (za poplatek). Můžete si objednat manikúru, pedikúru a masáže. Pokoje v hlavní budově jsou v 1. nebo ve 2. patře, u bungalovů pak v přízemí s východem přímo do zahrady. Pokoje v bungalovech jsou vybaveny i lehátky. 2lůžkové pokoje s možností přistýlky mají sprchu, WC, ledničku, TV/SAT, fén, sejf (za příplatek) a centrální klimatizaci (v červenci a v srpnu). Pokoje mají prostorné a zastíněné balkóny a terasy buď s výhledem na moře nebo do zeleně. V hotelu jsou pokoje, které se dají propojit (vhodné pro rodiny s dětmi).

Stravování:

Dle zájezdu, americká snídaně podávaná formou bufetu, večeře - střídá se švédský stůl ve stylu řecké, italské, turecké a středomořské kuchyně. V hotelu Arion se jednou týdně pořádá řecký večer, který je zahrnutý do ceny.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.