Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Athena

Velmi příjemný rodinný hotel s výhodnou polohou na ostrově Samos jen pár metrů od pláže v malebné vesničce Kokkari, kde najdete množství stylových řeckých taveren , obchůdky a noční vyžití. Kokkari byla původně málá rybářská vesnice, dnes je to nejvyhledávanější turistické středisko. Kromě pláže přímo v Kokkari se blízkosti v romantických zátokách nacházejí další známe pláže Lemonakia, Tsamadou (částečně nudistická) nebo Tsabou. Hotel je vhodným místem pro klienty, kteří vyhledávají klidný pobyt v romantickém prostředí s možností krásných procházek do okolí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Athena

Velmi příjemný rodinný hotel Athena s výhodnou polohou jen pár metrů od pláže v malebné vesničce Kokkari, kde najdete množství stylových řeckých taveren , obchůdky a noční vyžití. Kokkari byla původně málá rybářská vesnice, dnes je to nejvyhledávanější turistické středisko. Kromě pláže přímo v Kokkari se blízkosti v romantických zátokách nacházejí další známe pláže Lemonakia, Tsamadou (částečně nudistická) nebo Tsabou. Hotel Athena je vhodným místem pro klienty, kteří vyhledávají klidný pobyt v romantickém prostředí s možností krásných procházek do okolí.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 30 m - vzdálenost od letiště 26 km - vzdálenost od centra 100 m - nákupní možnosti 100 m

Ubytování:

- klimatizace (za poplatek) - lednička (za poplatek) - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, WC) - trezor (za poplatek) - balkon nebo terasa

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - dětský bazén - bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž u hotelu Athena:

- oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Možnosti stravování:

- snídaně formou bufet

- Stravování za příplatek - večeře podávané v blízké taverně

Hodnocení:

Dobře udržované ubytování zasazené do zeleně má vynikající polohu, je blízko pláže a centra městečka. Hotelový bazén je opravdu krásný a je odtud okouzlující výhled na hory. Vzdálenost od pláže: cca 60 m. Vzdálenost od centra: cca 600 m.

Doplňkový popis:

Poloha hotelu Athena:

Hotelové budovy jsou postaveny v údolí nedaleko oblázkové pláže. Na pláž se dostanete pohodlně, přejdete-li místní komunikaci, asi za 3 minuty. Hotelové budovy jsou umístěné v udržované zahradě v klidném prostředí. V Kokkari naleznete vše, co k dovolené u moře patří, kavárny, bary, obchody a taverny. Do starého centra Kokkari se dostanete pohodlnou chůzí asi za 10 minut.

Ubytování:

Hotel Athena má centrální budovu s prostornou vstupní halou, recepcí a restaurací, kde se podávají snídaně. Je zde velká plazmová televize a možnost bezdrátového připojení na internet. K hotelu patří krásný bazén s dětským brouzdalištěm a s lehátky a slunečníky, odkud je výhled na hory. U bazénu je bar, kde si můžete dát nápoje a malé občerstvení. Pokoje jsou ve dvou budovách, které jsou obklopeny zelení a okrasnými keři. Většina pokojů má zastíněné terasy a balkóny směřující do zahrady a do zeleně. V hotelu jsou 2lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (rozkládací gauč). Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, malou ledničkou, klimatizací (za příplatek), sejfem (za příplatek) a fénem.

Stravování:

Dle zájezdu a CK, v hotelu Athena je podávána rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.