Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Doryssa Seaside Resort

Netradiční a originální pojetí zdejšího hotelového areálu Doryssa Seaside Resort v letovisku Pythagorion na Samosu jistě uspokojí nároky i náročnější klientely. Komplex tvoří hlavní budova a vesnička Agia Marina, kde jsou domečky s nadstandardním typem ubytování v rustikálním stylu. Hlavní budova se nachází přímo u moře a písčité pláže s kamínky, která byla oceněna modrou vlajkou EU na znamení čistého moře a prostředí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha komplexu Doryssa Seaside Resort

netradiční a originální pojetí zdejšího hotelového areálu Doryssa Seaside Resort jistě uspokojí nároky i náročnější klientely. Komplex tvoří hlavní budova a vesnička Agia Marina, kde jsou domečky s nadstandardním typem ubytování v rustikálním stylu. Hlavní budova se nachází přímo u moře a písčité pláže s kamínky, která byla oceněna modrou vlajkou EU na znamení čistého moře a prostředí. Na pláži jsou stromy, které poskytují přirozený stín. Areál je v poměrně malé vzdálenosti od letiště, proto je třeba počítat v denních hodinách s občasným hlukem, který zcela ustává ve večerních hodinách, neboť zdejší letiště je v provozu jen během dne. Letovisko Pythagorion je vzdáleno cca 1km, zde je dostatek nákupních i zábavních možností, nechybí restaurace, taverny, rychlá občerstvení, kavárny, bary a obchody se suvenýry.

Kapacita

celkem je zde 294 pokojů. V hlavní budově Doryssa Seaside Resort je celkem 179 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny pro 4 osoby, které jsou na vyžádání). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem a rádiem, připojením na internet (za poplatek cca 4€/hod, 20€/den), chladničkou, trezorem a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, vnitrozemí nebo na moře. Boční a přímý výhled na moře jsou za příplatek. Hotelové osušky je možné použít k bazénu nebo na pláž. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Většina pokojů v areálu je vybavena manželským dvoulůžkem, nikoliv dvěmi samostatnými lůžky. Ubytování v zahradních domečcích a pokojích typu junior suite je možné na vyžádání – cenu a popis Vám rádi sdělíme. Jednolůžkové pokoje jsou jen s výhledem do zahrady.

Doplňkový popis vybavení

Nedávno renovovaný komplex Doryssa Seaside Resort tvoří hlavní budova s hotelovými pokoji a část nazvaná Agia Marina, která napodobuje řeckou vesnici. Domky jsou postavené v tradičním stylu okolo náměstí s kostelem, typickou místní kavárnou, obchůdky a řemeslnickými dílnami. Součástí hotelu je také malé muzeum s ukázkami rukodělných výrobků. Hotel má velký sladkovodní bazén, který doplňuje jacuzzi, pool bar a terasa, na níž jsou lehátka se slunečníky pro klienty zdarma, na pláži za poplatek. Osušky na pláž jsou klientům poskytovány oproti vratné záloze. Pro podávání snídaní a večeří jsou určeny dvě restaurace s terasou, je tu i taverna, bary, minimarket, obchůdky a divadlo. Sportovně založení klienti si mohou zahrát tenis a plážový volejbal, využít fitness centrum nebo se věnovat vodním sportům. Pro děti nabízí hotel Doryssa Seaside Resort různé aktivity v dětském klubu, prostorný bazén a pěkně vybavené dětské hřiště.

Služby

vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, salónek s krbem, vnitřní bar, piano bar, velký moderní konferenční sál, venkovní restaurace, venkovní posezení, kavárny, bar a snackbary u bazénu, salón krásy (kadeřnictví, manikúra, pedikúra), velká zahrada, jezírko s vodním ptactvem, parkoviště. Ve vesničce se na náměstíčku nachází minimarket, butik, zlatnictví, řemeslnická keramická dílna, pec na chléb, lis na víno, pronájem aut, kostel svaté Mariny, kavárna a muzeum lidových řemesel.

Stravování

formou polopenze. Snídaně i večeře – švédský stůl.

Sport a zábava

bazén, bazének s jacuzzi, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 5€/set/den), dětský koutek, dětský miniklub. Plážový volejbal, minifotbal (hřiště 5 x 5m - za poplatek cca 15€/hodina), minigolf (zdarma), tenis (za poplatek cca 12€/hodina), kulečník a stolní tenis (zdarma), fitcentrum s TV a klimatizací (zdarma), sauna (za poplatek cca 15€/použítí), masáže (za poplatek). Na pláži jsou provozovány různé vodní sporty (např. windsurfing, šlapadla, kánoe - za poplatek). Hotel pro své hosty pořádá společenské a zábavní večery (večery s živou hudbou, barbecue, řecké večírky, happy hour aj).

Hlavní výhody komplexu Doryssa Seaside Resort

3 hlavní výhody hotelu: tradiční ostrovní architektura, kvalitní servis, krásná zahrada a pláž s čistým mořem.

Web

Hotel Doryssa Seaside Resort

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.