Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elli

Třípatrový dobře udržovaný dům Elli stojí na rušné ulici v okrajové části města Pythagorio. Má velká prostorná studia, jednoduše ale účelně vybavená, s malou kuchyňskou linkou. Součástí domu je také recepce a posezení s TV. V blízkosti ubytování jsou restaurace, rychlé občerstvení a bankomat. Krátkou procházkou se dostanete k přístavu, kde si můžete vychutnat příjemnou řeckou noční atmosféru ostrova v některých z místních restaurací.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elli, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis apartmánů Elli

Třípatrový dobře udržovaný dům Elli stojí na rušné ulici v okrajové části města Pythagorion. Nejbližší pláž je vzdálená od domu asi 200 metrů..  Má velká prostorná studia, jednoduše ale účelně vybavená, s malou kuchyňskou linkou. Součástí domu je také recepce a posezení s TV. V blízkosti ubytování jsou restaurace, rychlé občerstvení a bankomat. Krátkou procházkou se dostanete k přístavu, kde si můžete vychutnat příjemnou řeckou noční atmosféru ostrova v některých z místních restaurací.

Vybavení domu

recepce, posezení s TV, v blízkosti domu restaurace, rychlé občerstvení a bankomat.

Vybavení studií Elli

Dům Elli má velká prostorná studia, jednoduše ale účelně vybavená, s malou kuchyňskou linkou. Studio pro 2 osoby: je prostorná místnost s malou kuchyňskou linkou se základním vybavením. Lednice, klimatizace za příplatek dle CK. Vlastní sociální zařízení. Součástí jsou také balkony se zahradním nábytkem.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, diskotéka, množství typicky řeckých taveren v centru města. Možná návštěva nedalekého muzea. Vhodné i pro pěší turistiku.

Pláž

Oblázková s pozvolným vstupem do moře asi 200 metrů od apartmánů Elli. Je možno navštívit i jiné pláže v docházkové vzdálenosti od ubytování.

Stravování

dle CK, vlastní

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.