Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Frini - studia a apartmány

Stylově zařízený menší rodinný pension se nachází na ostrově Samos, 180 m od pláže s většími oblázky a 150m od centra letoviska Kokkari s řadou obchůdků a tradičních taveren.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Frini - studia a apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha studií a apartmánů Frini - studia a apartmány

Stylově zařízený menší rodinný pension se nachází na ostrově Samos, 180 m od pláže s většími oblázky a 150m od centra letoviska Kokkari s řadou obchůdků a tradičních taveren.

Stravování ve studiích Frini

bez stravy (možnost dokoupení ), hotelové pokoje se snídaní formou donášky snídaňového balíčku na pokoj hostů (možnost dokoupení večeří)

Ubytování

dvoulůžková, třílůžková studia a apartmány pro 4 osoby mají vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, balkon nebo terasu. U některých studií je možné si doplatit klimatizaci v recepci. Dále jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje hotelového typu s vlastním sociálním zařízením, chladničkou, varnou konvicí a balkonem

Vybavení a služby

hostům je ve Frini k dispozici recepce s posezením a bazén s lehátky a slunečníky

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.