Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Samos > Katalog objektů > Hotely na Samosu > Hydrele Beach 

Hotely na Samosu: Hydrele Beach

Středisko: Pythagorion, oblast: Samos

Upravit popis objektu

Poloha komplexu Hydrele Beach

Rodinný hotelový komplex Hydrele Beach v příjemném prostředí udržované zahrady se nachází poblíž centra střediska Potokaki, kde je možnost nákupů a zábavy (cca 1km), oblázková pláž 50m. Malebný přístav v Pythagorionu je vzdálen asi 20 minut chůze, letiště 2 km.

Stravování

Polopenze, snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování v Hydrele Beach

Pokoje s balkonem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, letovisko nebo moře a vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana,WC), vysoušečem vlasů, klimatizací zdarma, telefonem, TV/SAT, rádiem a lednicí. Možnost jedné přistýlky .

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, salónek, internet (za poplatek), bar, restaurace, venkovní terasa s posezením, taverna u bazénu, bar u bazénu, kadeřnictví (na objednávku), možnosti pronájmu jízdních kol, motocyklů a aut. Bazén a dětský bazén, dětský koutek, dětský klub. Lehátka u bazénu zdarma. Stolní tenis, kulečník, fi tness, jacuzzi, masáže (za poplatek).

Pláž

Dlouhá oblázková pláž s čistým mořem a pozvolným vstupem je ve vzdálenosti asi 50 m od Hydrele Beach. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.