Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ino

Příjemný hotel skládající se z několika terasovitě umístěných bloků je situován na kopci nad městem Samos a nabízí nádherné výhledy na celý záliv. Centrum města je od hotelu vzdáleno asi 1 km, dostanete se do něj pohodlně příjemnou procházkou. Hotel je vhodný pro klienty, kteří chtějí svoji dovolenou trávit poznáváním nádherného ostrova či pro ty, kteří dávají přednost stravování v tavernách či restauracích. Hotel nedoporučujeme klientům s pohybovými obtížemi.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ino, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Ino

Příjemný hotel Ino skládající se z několika terasovitě umístěných bloků je situován na kopci nad městem Samos a nabízí nádherné výhledy na celý záliv. Centrum města je od hotelu vzdáleno asi 1 km, dostanete se do něj pohodlně příjemnou procházkou. Hotel je vhodný pro klienty, kteří chtějí svoji dovolenou trávit poznáváním nádherného ostrova či pro ty, kteří dávají přednost stravování v tavernách či restauracích. Hotel Ino nedoporučujeme klientům s pohybovými obtížemi.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 450 m - vzdálenost od letiště 16 km - vzdálenost od centra 1 km - nákupní možnosti 500 m

Ubytování v hotelu Ino:

- dvoulůžkový pokoj, možnost 1 přistýlky - i ndividuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek) - telefon - televizor - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC) - trezor na recepci (za poplatek) - balkon nebo terasa - za příplatek: pokoj s výhledem na moře

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - bar, snack bar - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén

Pláž u hotelu Ino:

- oblázková - lehátka a slunečníky za poplatek

Možnosti stravování :

- snídaně kontinentální rozšířená formou bufetu

- Stravování za příplatek:- večeře servírovaná

Aktuální popis od CK

Poloha Taverny abary cca200m, obchůdky cca 1 km, město Samos cca 1,5 km Letiště Samos cca 17 km Pláž Písčito-oblázková pláž, Gagou Beach, je cca 500 m Cesta...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.