Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Jassu Hello

Sudia Jasu Hello se nachází v oblíbeném letovisku Kokkari na ostrově Samos, 100 metrů od krásné oblázkové pláže s průzračně čistou vodou. Studia a apartmány doporučujeme milovníkům Řecka, kteří si v této překrásné rybářské vesničce s mnoha tavernami a obchůdky přijdou na své.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Jassu Hello, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Jasu Hello

Studia a apartmány Jassu Hello rodinného typu leží přibližně 26 km od letiště, v klidnější části centra letoviska Kokkari a cca 100 m od oblázkové pláže .

Stravování

Dle ck, bez stravy.

Ubytování

Jednoduše, ale vkusně zařízená studia a apartmány Jasu Hello s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek) a vybaveny TV, Wi-Fi (zdarma), kuchyňským koutem se základním vybavením (vařič a varná konvice) a chladničkou (zdarma). V apartmánech Jassu Hello možnost až dvou přistýlek. Maximální obsazenost čtyři dospělí.

Vybavení

Malý rodinný hotel Jasu Hello s krásnou květinovou výzdobou, malou recepcí, trezorem v recepci (zdarma), Wi-Fi v recepci (zdarma), TV koutkem, kavárničkou a příjemným personálem

Pláž

Krásná oblázková pláž se nachází cca 100 m od studií . Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Doporučení pro Jassu Hello

Příjemná rodinná studia Jasu Hello Vás vítají v jedné z nejkrásnějších částí ostrova, přímo v malebné, původně rybářské vesničce Kokkari. Snoubí se zde krásy přírody s řeckou tradicí, výtečnou kuchyní v místních tavernách a barech a krásnými plážemi s průzračnou vodou. Vhodné pro milovníky typického Řecka.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.