Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Jassu Hello

Sudia Jasu Hello se nachází v oblíbeném letovisku Kokkari na ostrově Samos, 100 metrů od krásné oblázkové pláže s průzračně čistou vodou. Studia a apartmány doporučujeme milovníkům Řecka, kteří si v této překrásné rybářské vesničce s mnoha tavernami a obchůdky přijdou na své.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha studií Jasu Hello

Studia a apartmány Jassu Hello rodinného typu leží přibližně 26 km od letiště, v klidnější části centra letoviska Kokkari a cca 100 m od oblázkové pláže .

Stravování

Dle ck, bez stravy.

Ubytování

Jednoduše, ale vkusně zařízená studia a apartmány Jasu Hello s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek) a vybaveny TV, Wi-Fi (zdarma), kuchyňským koutem se základním vybavením (vařič a varná konvice) a chladničkou (zdarma). V apartmánech Jassu Hello možnost až dvou přistýlek. Maximální obsazenost čtyři dospělí.

Vybavení

Malý rodinný hotel Jasu Hello s krásnou květinovou výzdobou, malou recepcí, trezorem v recepci (zdarma), Wi-Fi v recepci (zdarma), TV koutkem, kavárničkou a příjemným personálem

Pláž

Krásná oblázková pláž se nachází cca 100 m od studií . Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Doporučení pro Jassu Hello

Příjemná rodinná studia Jasu Hello Vás vítají v jedné z nejkrásnějších částí ostrova, přímo v malebné, původně rybářské vesničce Kokkari. Snoubí se zde krásy přírody s řeckou tradicí, výtečnou kuchyní v místních tavernách a barech a krásnými plážemi s průzračnou vodou. Vhodné pro milovníky typického Řecka.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.