Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalidon Panorama

Elegantní hotel na ostrově Samosu ve svahu nad mořskou zátokou v Kokkari nabízí panoramatické výhledy na moře a okolní přírodní scenérie. Spojení do letoviska Kokkari, vzdáleného asi kilometr, a na pláže Lemonakia a Tsamadou zajišťuje několikrát denně hotelový minibus.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Kalidon Panorama

Elegantní hotel Kalidon Panorama ve svahu nad mořskou zátokou v Kokkari nabízí panoramatické výhledy na moře a okolní přírodní scenérie. Spojení do letoviska Kokkari, vzdáleného asi kilometr, a na pláže Lemonakia a Tsamadou zajišťuje několikrát denně hotelový minibus.

Vybavení

Krásný sladkovodní bazén s pool barem a sluneční terasou, u něhož jsou pro hotelové hosty Kalidon Panorama lehátka a slunečníky zdarma, na plážích za poplatek. Pěkně zařízená restaurace s výhledem na moře, kavárna, snack bar a prostor pro sledování televize. Hotel s příjemnou atmosférou nabízí klidný pobyt zejména pro dvojice všech generací.

Ubytování v hotelu Kalidon Panorama

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, satelitní televize, minibar, trezor a balkon. Centrální klimatizace je zapojena v červenci a srpnu po omezenou dobu.

Stravování

Polopenze, snídaně formou bufetu, večeře saláty a přílohy formou bufetu, hlavní chod servírovaný s výběrem ze dvou jídel.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.