Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalidon Panorama

Elegantní hotel na ostrově Samosu ve svahu nad mořskou zátokou v Kokkari nabízí panoramatické výhledy na moře a okolní přírodní scenérie. Spojení do letoviska Kokkari, vzdáleného asi kilometr, a na pláže Lemonakia a Tsamadou zajišťuje několikrát denně hotelový minibus.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kalidon Panorama, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Kalidon Panorama

Elegantní hotel Kalidon Panorama ve svahu nad mořskou zátokou v Kokkari nabízí panoramatické výhledy na moře a okolní přírodní scenérie. Spojení do letoviska Kokkari, vzdáleného asi kilometr, a na pláže Lemonakia a Tsamadou zajišťuje několikrát denně hotelový minibus.

Vybavení

Krásný sladkovodní bazén s pool barem a sluneční terasou, u něhož jsou pro hotelové hosty Kalidon Panorama lehátka a slunečníky zdarma, na plážích za poplatek. Pěkně zařízená restaurace s výhledem na moře, kavárna, snack bar a prostor pro sledování televize. Hotel s příjemnou atmosférou nabízí klidný pobyt zejména pro dvojice všech generací.

Ubytování v hotelu Kalidon Panorama

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, satelitní televize, minibar, trezor a balkon. Centrální klimatizace je zapojena v červenci a srpnu po omezenou dobu.

Stravování

Polopenze, snídaně formou bufetu, večeře saláty a přílohy formou bufetu, hlavní chod servírovaný s výběrem ze dvou jídel.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.