Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kamelia

Studia Kamelia se nachází na kopci s překrásným výhledem na moře, hory a rybářskou vesničku Kokkari. Městečko Kokkari patří k těm, které si do dnešní doby uchovalo ráz opravdového Řecka. Poblíž studií Kamelia se nachází dvě pláže, písečná 150 m a oblázkvá je vzdálená 350 metrů. Doporučujeme klientům všech věkových skupin.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kamelia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Kamelia

Studia Kamelia naleznete v překrásném letovisku Kokkari Beach. Jsou umístěná na kopci s výhledem na moře a zároveň na hory. Letovisko patří mezi málo těch, které si ještě zachovalo něco z toho krásného a pravého Řecka, proto byste si jeho návštěvu a pobyt v něm neměli nechat ujít. Krásný přístav s tavernami, zákoutí uliček a úchvatné pláže Lemonakia a Tsamadou Vás jistě přesvědčí správnosti Vaší volby ke strávení dovolené.

Vybavení hotelu

150m od písečné pláže 350m od oblázkové pláže 100m od centra letoviska zahrada wifi v pokoji zdarma

Vybavení studií Kamelia

Dvoulůžkové studio Kamelia - koupelna s WC a sprchou, standardně vybavený kuchyňský kout, lednice, kávovar, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa. Klimatizace za příplatek. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

Dle ck, vlastní.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.