Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kamelia

Studia Kamelia se nachází na kopci s překrásným výhledem na moře, hory a rybářskou vesničku Kokkari. Městečko Kokkari patří k těm, které si do dnešní doby uchovalo ráz opravdového Řecka. Poblíž studií Kamelia se nachází dvě pláže, písečná 150 m a oblázkvá je vzdálená 350 metrů. Doporučujeme klientům všech věkových skupin.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Popis studií Kamelia

Studia Kamelia naleznete v překrásném letovisku Kokkari Beach. Jsou umístěná na kopci s výhledem na moře a zároveň na hory. Letovisko patří mezi málo těch, které si ještě zachovalo něco z toho krásného a pravého Řecka, proto byste si jeho návštěvu a pobyt v něm neměli nechat ujít. Krásný přístav s tavernami, zákoutí uliček a úchvatné pláže Lemonakia a Tsamadou Vás jistě přesvědčí správnosti Vaší volby ke strávení dovolené.

Vybavení hotelu

150m od písečné pláže 350m od oblázkové pláže 100m od centra letoviska zahrada wifi v pokoji zdarma

Vybavení studií Kamelia

Dvoulůžkové studio Kamelia - koupelna s WC a sprchou, standardně vybavený kuchyňský kout, lednice, kávovar, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa. Klimatizace za příplatek. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

Dle ck, vlastní.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.