Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kampos Village Resort

Hotelový areál Kampos Village, zasazený do zahrad s okrasnými květinami, keři a stromy, které poskytují sympatický stín, je postaven ve stylu ostrovní vesničky. Komplex, rozdělený do tří částí, působí velmi příjemným dojmem a je vhodný pro rodinnou dovolenou. Hotel se nachází v klidném prostředí na okraji letoviska Votsalakia na Samosu, kde jsou možnos­ti nákupů i procházek do okolí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha komplexu Kampos Village

hotelový areál Kampos Village, zasazený do zahrad s okrasnými květinami, keři a stromy, které poskytují sympatický stín, je postaven ve stylu ostrovní vesničky. Komplex, rozdělený do tří částí, působí velmi příjemným dojmem a je vhodný pro rodinnou dovolenou. Hotel se nachází v klidném prostředí na okraji letoviska Votsalakia, kde jsou možnos­ti nákupů i procházek do okolí. Doporučujeme návštěvu vesnice Ormos, cca 3km, kde je zachován tradiční ráz prostředí a staveb. Romantickou atmosféru dokreslují pohoří a lesy za hotelem a mořské pobřeží před areálem. Oblázkovo - písčitá pláž je ve vzdálenosti cca 120m a je k dosažení přes silnici. V okolí se nachází též bankomat, telefonní automat, několik restaurací a obchůdků s potravinami a suvenýry. Autobusová zastávka je od Kampos Village nedaleko a je odtud možné 1 x denně spojení do hlavního města (lístek stojí cca 4€). K přepravě je možné použít i taxi (cca 60€ do Pythagorionu a cca 80€ do Samosu).

Ubytování v Kampos Village

Pokoje s balkonem nebo terasou s výhledem do hotelových rozkvetlých uliček a vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana, WC), telefonem, vysoušečem vlasů, trezorem, lednicí, TV/SAT, klimatizací. Možnost až dvou přistýlek.

Kapacita

celková kapacita hotelového komplexu Kampos Village činí 156 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné nebo dvou přistýlek), které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, malým kuchyňským koutem s elektrickým vařičem, chladničkou, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem a balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, hory, letovisko nebo směrem na moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 18€/pobyt). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz. popis). Snídaně a večeře formou bufetu.

All inclusive

- Snídaně, obědy a večeře formou bufetu - Snídaně (od 07:30 – 10:00 hodin), oběd (od 13:00 – 14:30 hodin) a večeře (od 19:00 – 21:00 hodin) - V hlavní restauraci Arthemis je možná též včasnější snídaně od 07:00 – 07:30 hodin (kontinentální) - V hlavním baru u bazénu Arthemis je možná pozdní snídaně od 10:00 – 11:00 hodin (jen káva, čaj a sušenky nebo koláč) - V hlavním baru Arthemis u bazénu jsou podávány svačiny formou snacků od 11:00 – 12:30 hodin, od 17:00 – 18:00 hodin a od 22:30 – 23:30 hodin a je zde též v těchto časech neomezená konzumace místních alkoholických (víno, pivo, ouzo, whisky, vodka, tequila, bílý rum, brandy, likéry – jahodový, kokosový, banánový a višňový) a nealkoholických nápojů (cola, dietní cola, limonáda, orange, soda a voda, 3 druhy ovocných šťav nebo džusů), filtrované kávy a čaje (2 příchutě), teplého nebo studeného mléka - Sladké pečivo a sušenky od 15:30 – 17:00 hodin - Kopečkovou zmrzlinu pro děti – 3 – 4 příchutě od 10:00 – 18:00 hodin - Alkoholické nápoje nejsou rozlévány dětem do 18 let

Vybavení

Příjemný hotelový komplex Kampos Village nabízí vstupní halu s recepcí (cca 150 m), internet, čítárnu, TV místnost, restauraci s vnitřní i venkovní částí, tavernu, tři bary, stolní tenis, fi tness centrum, dětský klub, tři bazény (lehátka a slunečníky zdarma). Ze sportovních aktivit jsou k dispozici stolní fotbal, kulečník, biliár, možnost půjčování aut. Hotel pořádá pro své hosty animační programy. 1x týdně barbecue s řeckou hudbou.

Doporučení

Kampos Village je vhodný pro všechny, kteří chtějí využít pohodlí programu All Inclusive.

Pláž

Písčito-oblázková pláž je vzdálena 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Hlavní výhody hotelu Kampos Village

3 hlavní výhody hotelu: výhodná cena, příjemné a klidné prostředí, dobré koupání.

Web

Kampos Village

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.