Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Katerina

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Katerina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánového domu Katerina

Apartmánový dům Katerina se nachází přímo u oblázkové pláže v oblasti města Pythagorion. Centrum města je vzdálené asi 2 km. Nejbližší nákupní možnosti jsou asi 300 metrů od apartmánů Katerina.

Popis apartmánového domu Katerina

Vila Katerina je třípatrová menší budova, kde jsou k dispozici pokoje a studia. Je zde také malá společenská místnost a terasa s posezením. Součástí domu je plážový bar kde si můžete zapůjčit plážový servis za poplatek nebo konzumaci nápojů baru.

Vybavení pokojů a studií

Pokoj pro 2 osoby tvoří místnost se dvěma postelemi nebo manželským lůžkem, TV, lednice, klimatizace za příplatek dle CK. Pokoje se nachází v přízemí nebo prvním patře. Vlastní sociální zařízení, sprcha s okrajovou vanou a závěsem. Možnost přistýlky.

Studio pro 2 osoby s výhledem na moře se nachází ve druhém patře. Je prostorově menší s malým kuchyňským koutem se základním vybavením. Klimatizace, TV a má vlastní sociální zařízení. Není možnost přistýlky.

Sport a zábava

Na pláži jsou k dispozici různé vodní atrakce. Ve městě můžete navštívit místní taverny a restaurace a vyzkoušet výbornou řeckou kuchyni. Je zde rušný noční život v centru města.

Pláž

Oblázková s pozvolným vstupem do moře a písečným dnem se nachází přímo u apartmánového domu Katerina. Na pláži jsou k dispozici různé vodní atrakce.

Stravování

dle CK, v případě ubytování v pokojích snídaně. Studia mají vaření vlastní.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.