Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Katerina

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha apartmánového domu Katerina

Apartmánový dům Katerina se nachází přímo u oblázkové pláže v oblasti města Pythagorion. Centrum města je vzdálené asi 2 km. Nejbližší nákupní možnosti jsou asi 300 metrů od apartmánů Katerina.

Popis apartmánového domu Katerina

Vila Katerina je třípatrová menší budova, kde jsou k dispozici pokoje a studia. Je zde také malá společenská místnost a terasa s posezením. Součástí domu je plážový bar kde si můžete zapůjčit plážový servis za poplatek nebo konzumaci nápojů baru.

Vybavení pokojů a studií

Pokoj pro 2 osoby tvoří místnost se dvěma postelemi nebo manželským lůžkem, TV, lednice, klimatizace za příplatek dle CK. Pokoje se nachází v přízemí nebo prvním patře. Vlastní sociální zařízení, sprcha s okrajovou vanou a závěsem. Možnost přistýlky.

Studio pro 2 osoby s výhledem na moře se nachází ve druhém patře. Je prostorově menší s malým kuchyňským koutem se základním vybavením. Klimatizace, TV a má vlastní sociální zařízení. Není možnost přistýlky.

Sport a zábava

Na pláži jsou k dispozici různé vodní atrakce. Ve městě můžete navštívit místní taverny a restaurace a vyzkoušet výbornou řeckou kuchyni. Je zde rušný noční život v centru města.

Pláž

Oblázková s pozvolným vstupem do moře a písečným dnem se nachází přímo u apartmánového domu Katerina. Na pláži jsou k dispozici různé vodní atrakce.

Stravování

dle CK, v případě ubytování v pokojích snídaně. Studia mají vaření vlastní.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.