Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Labito

Tento rodinný hotel Labito se nachází v klidnější uličce městečka Pythagorion na ostrově Samos v bezprostřední blízkosti starého města cca 150m od oblázkové pláže. Od letiště je vzdálen 4 km. Milovníci historie ocení starobylé památky, romantici zase malebná zákoutí křivolakých uliček.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Labito

Tento rodinný hotel Labito se nachází v klidnější uličce městečka Pythagorion v bezprostřední blízkosti starého města cca 150m od oblázkové pláže. Od letiště je vzdálen 4 km. Milovníci historie ocení starobylé památky, romantici zase malebná zákoutí křivolakých uliček, které Vás budou lákat k posezení v některé kavárničce taverně nebo restaruraci či k nákupu suvenýrů typickéch pro tento ostrov a řeckou kulturu jako takovou. Přístav je plný rybářských lodiček i luxusních jachet.

Stravování

Snídaně jsou podávané formou kontinentálního bufetu.

Ubytování v Labito

Stylově a barevně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha,WC), klimatizací v červenci a srpnu zdarma, telefonem, rádiem. Možnost jedné přistýlky. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Součástí hotelu Labito je recepce, salónek, televizní místnost a hlavní restaurace.

Pláž

Městská oblázková pláž je 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.