Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Matina

Hotel Matina je menší rodinný hotel postavený v tradičním řeckém stylu (letovisko Ireon, ostrov Samos), který Vás uchvátí svou velice domácí atmosférou a polohou, stejně jako kvalitními službami a příjemnými majiteli.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Doporučení

Hotel Matina je menší rodinný hotel postavený v tradičním řeckém stylu (letovisko Ireon na ostrově Samos), který Vás uchvátí svou velice domácí atmosférou a polohou, stejně jako kvalitními službami a příjemnými majiteli.

Pláž

Hotel Matina se nachází cca 130 m od písečno- oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Poloha

Hotel Matina leží na jihu ostrova v malebném městečku Ireon, cca 6 km od letiště v Pythagorionu. Centrum letoviska s restauracemi a obchody je vzdáleno 150 metrů od hotelu. Písečno-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře 130 m od hotelu.

Stravování

Polopenze. Snídaně jsou servírovány na hotelové terase. Večeře jsou servírované ve vyhlášené místní taverně Venetia v blízkosti hotelu (cca 5 minut chůze).

Ubytování v hotelu Matina

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), mají klimatizaci zdarma (v červenci a srpnu) a jsou vybaveny telefonem a minibarem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

V hotelu Matina naleznete prostornou recepci, trezor v recepci (za poplatek), salónek s TV, bar, snídaňový koutek, k venkovnímu posezení je k dispozici prostorná terasa, bazén s lehátky a slunečníky zdarma.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.