Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Matina

Hotel Matina je menší rodinný hotel postavený v tradičním řeckém stylu (letovisko Ireon, ostrov Samos), který Vás uchvátí svou velice domácí atmosférou a polohou, stejně jako kvalitními službami a příjemnými majiteli.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Matina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení

Hotel Matina je menší rodinný hotel postavený v tradičním řeckém stylu (letovisko Ireon na ostrově Samos), který Vás uchvátí svou velice domácí atmosférou a polohou, stejně jako kvalitními službami a příjemnými majiteli.

Pláž

Hotel Matina se nachází cca 130 m od písečno- oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Poloha

Hotel Matina leží na jihu ostrova v malebném městečku Ireon, cca 6 km od letiště v Pythagorionu. Centrum letoviska s restauracemi a obchody je vzdáleno 150 metrů od hotelu. Písečno-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře 130 m od hotelu.

Stravování

Polopenze. Snídaně jsou servírovány na hotelové terase. Večeře jsou servírované ve vyhlášené místní taverně Venetia v blízkosti hotelu (cca 5 minut chůze).

Ubytování v hotelu Matina

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), mají klimatizaci zdarma (v červenci a srpnu) a jsou vybaveny telefonem a minibarem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

V hotelu Matina naleznete prostornou recepci, trezor v recepci (za poplatek), salónek s TV, bar, snídaňový koutek, k venkovnímu posezení je k dispozici prostorná terasa, bazén s lehátky a slunečníky zdarma.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.