Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Samosu: Mykali ***

Středisko: Pythagorion, oblast: Samos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Mykali

Hotelový areál Mykali s příjemnou atmosférou se nachází v klidném prostředí, na vyvýšeném místě s výhledem na moře a pohoří Turecka. Středisko Pythagorion je vzdáleno cca 1,5 km. Hotelové budovy jsou postaveny v tradičním ostrovním stylu a jsou obklopeny olivovníky a citrusy. Hlavní silnice se zastávkou městské hromadné dopravy je vzdálena od hotelu cca 150 m, lze cestovat do Pythagorionu nebo do Samosu (jízdenka cca 1,70€/cesta). Doporučujeme návštěvu městečka Pythagorion, které nabízí řadu historických památek, romantické uličky, obchody, mnoho taveren, barů a rušný večerní život. Do Pythagorionu je možné též cestovat zdarma hotelovým mikrobusem (cca 5x denně, cca 6x týdně), stejně tak je možné cestovat tímto mikrobusem cca 2x denně na pláž do Pythagorionu. Taxi do Pythagorionu vychází na cca 5€/jízda.

Kapacita hotelu Mykali

Celková kapacita areálu Mykali, který tvoří více jak 10 budov, je 60 pokojů (2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, obvykle pevné lůžko). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s malým sprchovým koutem, WC, klimatizací (v provozu v červenci a srpnu jen v určitých časových intervalech, obvykle od 16:00-20:00 a od 23:00-07:00 hodin), telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem směrem na moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 1,30€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 1€/20 minut), bar a snackbar u bazénu, vnitřní restaurace s venkovním posezením. Parkoviště. Wifi v prostoru recepce a na některých pokojích zdarma.

Stravování

Formou polopenze. Snídaně - rozšířený kontinentální bufet, večeře jsou servírované - jednotné menu se skládá z předkrmu, salátu, hlavního chodu a dezertu.

Sport a zábava

Velký bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, venkovní jacuzzi (zdarma), dětský koutek. Tenisový kurt (zdarma). Na pláž je možné cestovat zdarma obvykle cca 2x denně hotelovým mikrobusem. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 6-8€/set/den).

Hlavní výhody hotelu Mykali

velmi příjemné prostředí

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.