Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olympia Beach

Elegantní dům Olympia Beach leží přímo na hlavní pláži (Long Beach), nedaleko pobřežní promenády a starého městečka Kokkari na ostrově Samos. Nejen polohou, ale i kvalitními službami v komfortně zařízených pokojích si hotel získá své klienty, kteří se rádi do tohoto hotelu budou vracet.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Olympia Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Olympia Beach:

Elegantní dům Olympia Beach leží přímo na hlavní pláži (Long Beach), nedaleko pobřežní promenády a starého městečka Kokkari. Nejen polohou, ale i kvalitními službami v komfortně zařízených pokojích si hotel získá své klienty, kteří se rádi do tohoto hotelu budou vracet.

Vybavení hotelu:

V přízemí hotelu Olympia Beach je recepce, kavárna pro podávání snídaní s výhledem na moře

Pláž:

0 m - přímo n apláži, lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Ubytování :

Vkusné dvoulůžkové pokoje disponují lednicí, SAT/TV, sociálním zařízením (WC, sprcha, fén), klimatizací a balkonem. Všechny pokoje mají výhled na moře.

Stravování :

Snídaně - formou bufetu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.