Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olympia Beach

Elegantní dům Olympia Beach leží přímo na hlavní pláži (Long Beach), nedaleko pobřežní promenády a starého městečka Kokkari na ostrově Samos. Nejen polohou, ale i kvalitními službami v komfortně zařízených pokojích si hotel získá své klienty, kteří se rádi do tohoto hotelu budou vracet.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Popis hotelu Olympia Beach:

Elegantní dům Olympia Beach leží přímo na hlavní pláži (Long Beach), nedaleko pobřežní promenády a starého městečka Kokkari. Nejen polohou, ale i kvalitními službami v komfortně zařízených pokojích si hotel získá své klienty, kteří se rádi do tohoto hotelu budou vracet.

Vybavení hotelu:

V přízemí hotelu Olympia Beach je recepce, kavárna pro podávání snídaní s výhledem na moře

Pláž:

0 m - přímo n apláži, lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Ubytování :

Vkusné dvoulůžkové pokoje disponují lednicí, SAT/TV, sociálním zařízením (WC, sprcha, fén), klimatizací a balkonem. Všechny pokoje mají výhled na moře.

Stravování :

Snídaně - formou bufetu.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.