Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Samos > Katalog objektů > Hotely na Samosu > Princess Tia

Hotely na Samosu: Princess Tia ***+

Středisko: Balos, oblast: Samos

Upravit popis objektu

Studia Princess Tia - poloha:

Rodinný hotel Princess Tia stojí pod skalnatým útvarem 20 m od krásné oblázkové pláže na okraji vesničky Balos. Svou architekturou dokonale zapadá do místní přírody.

Ubytování:

Dobře vybavená 2lůžková studia Princess Tia jsou v přízemí nebo v 1. patře. Pro dítě lze vyžádat přistýlku. Některá studia se dají propojit a vznikne tak ubytování i pro větší rodinu či přátele (4 - 6 lůžek). Studia jsou prostorná a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), stropním ventilátorem, klimatizací (za příplatek) a sejfem. Z prostorných balkónů je krásný výhled na moře. V okolí vilky je udržovaná zahrada s bazénem, dětským hřištěm a barem, kde si můžete dopřát i malé občerstvení a zmrzlinu. dárek cestovní kanceláře: uvítací balíček.

Hodnocení studií Princess Tia:

Velmi příjemné ubytování v bezprostřední blízkosti pláže a v klidném prostředí jižního pobřeží ostrova Samos. Vzdálenost od pláže: cca 20 m. Vzdálenost od centra vesničky: cca 350 m.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.