Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Princessa

Hotelový areál v klidném prostředí, sestávající z hlavní hotelové budovy a několika dalších dvoupatrových budov, je zasazen na ostrově Samos do svahu nad mořem cca 2 km od Pythagorionu.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Princessa , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Princessa

Hotel s romantickým názvem Princessa se rozkládá ve svahu nad pěkným zálivem. Krásná pláž s hrubším pískem a kamínky je od hlavní budovy vzdálená necelých 200 metrů, ale vzhledem ke schodům nedoporučujeme pobyt osobám s pohybovými problémy. Do známého letoviska Pythagorio, které se nachází 2,5 kilometru od hotelu Princessa, je pravidelné autobusové spojení z nedaleké zastávky nebo lze využít několikrát denně zdarma hotelový minibus.

Pláž

Písčito-oblázková pláž v malém zálivu leží přímo pod hotelovým areálem Princessa  cca 200 m od recepce. Oblázkové dno střídané kamenitými úseky. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení hotelu Princessa

K vybavení hotelu Princessa  patří recepce, bar, restaurace s terasou, TV kout, bazén s terasou na opalování – k dispozici jsou slunečníky a lehátka zdarma, bar u bazénu, taverna a minimarket na pláži.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, centrální klimatizací (v provozu pouze v určitých hodinách v červenci a srpnu), televizí a balkonem nebo terasou. Trezor je k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování

Rozšířené kontinentální snídaně podávané formou bufetu.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.