Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sama Hotel

Malý dvoupatrový rodinný hotel Sama se nachází v centru města Pythagorion, které je známé nejen svým nočním životem ale i bohatou historií. Díky výborné poloze v klidnější části města si můžete naplno užívat atmosféru města a zároveň poznávat historii. Ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Sama

Hotel se nachází v jihovýchodní části ostrova Samos ve velmi klidné lokalitě přímo v centru živého letoviska Pythagorion, cca 3 km od letiště a cca 12 km od hlavního města Samos. V blízkosti naleznete množství obchodů, restaurací, kaváren, barů a klubů. Hotel je vzdálen cca 150 m od oblázkové pláže.

Vybavení hotelu Sama

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v recepci (zdarma), restaurace, TV místnost.

Vybavení pokojů

Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (za poplatek) a vybaveny Wi-Fi , TV/SAT, telefonem, trezorem a chladničkou (za poplatek). Možnost jedné přistýlky. Dětská postýlka na vyžádání.

Stravování

Dle CK. Snídaně se podávají formou bufetu.

Pláž

Oblázková pláž je vzdálená cca 150 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.