Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Chrys Marie

Ireon se nachází přímo na jižním pobřeží ostrova Samos. Východním směrem se táhne až k oblázkovo-písečné pláži v letovisku Pythagorion, které je vzdálené cca 6km. Směrem na západ pouhých 200 m od vesničky začínají divoká skalnatá pobřeží s množstvím romantických zátok a pláží.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Chrys Marie, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Chrys Marie

Ireon se nachází přímo na jižním pobřeží ostrova. Východním směrem se táhne až k oblázkovo-písečné pláži v letovisku Pythagorion, které je vzdálené cca 6km. Směrem na západ pouhých 200 m od vesničky začínají divoká skalnatá pobřeží s množstvím romantických zátok a pláží. Vstup do moře je všude pozvolný. Pobřežní promenáda s útulnými kavárnami, tavernami, řadou obchůdků dokresluje atmosféru tohoto romantického letoviska. Rozhodně neváhejte a odpočiňte si v klidném prostředí studií Chrys Marie.

Vybavení studií Chrys Marie

Studia Chrys Marie leží 200 m od oblázkové pláže v klidné části letoviska Ireon, klimatizace u některých studií za příplatek na místě

Vybavení pokoje

dvoulůžková studia - koupelna se sprchou a WC, kuchyňka se základním vybavením, lednice, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky

Stravování

vlastní - možnost stravování v místních tavernách

Další údaje u studiích Chrys Marie

1 dvoupatrová budova Úklid: 2x týdně Výměna ručníků: 2x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.