Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Chrys Marie

Ireon se nachází přímo na jižním pobřeží ostrova Samos. Východním směrem se táhne až k oblázkovo-písečné pláži v letovisku Pythagorion, které je vzdálené cca 6km. Směrem na západ pouhých 200 m od vesničky začínají divoká skalnatá pobřeží s množstvím romantických zátok a pláží.

Oblast
Středisko

Popis studií Chrys Marie

Ireon se nachází přímo na jižním pobřeží ostrova. Východním směrem se táhne až k oblázkovo-písečné pláži v letovisku Pythagorion, které je vzdálené cca 6km. Směrem na západ pouhých 200 m od vesničky začínají divoká skalnatá pobřeží s množstvím romantických zátok a pláží. Vstup do moře je všude pozvolný. Pobřežní promenáda s útulnými kavárnami, tavernami, řadou obchůdků dokresluje atmosféru tohoto romantického letoviska. Rozhodně neváhejte a odpočiňte si v klidném prostředí studií Chrys Marie.

Vybavení studií Chrys Marie

Studia Chrys Marie leží 200 m od oblázkové pláže v klidné části letoviska Ireon, klimatizace u některých studií za příplatek na místě

Vybavení pokoje

dvoulůžková studia - koupelna se sprchou a WC, kuchyňka se základním vybavením, lednice, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky

Stravování

vlastní - možnost stravování v místních tavernách

Další údaje u studiích Chrys Marie

1 dvoupatrová budova Úklid: 2x týdně Výměna ručníků: 2x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.