Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Samos > Katalog objektů > Hotely na Samosu > Topaz - apartmány

Hotely na Samosu: Topaz - apartmány ****

Středisko: Kokkari, oblast: Samos

Upravit popis objektu

Poloha apartmánů Topaz:

Nově postavený apartmánový dům Topaz stojí ve slepé úzké uličce nedaleko městské pláže. Dostanete se tam velmi brzy po 3 - 5 min. Také centrum městečka Kokkari je nedaleko.

Ubytování:

Luxusní apartmány Topaz jsou v přízemí a v 1. patře domu. Všechny apartmány mají 1 ložnici s manželským lůžkem a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (až 2 lůžka) a jsou pohodlné pro 2 - 3 osoby nebo pro rodinu s 2 menšími dětmi. Kuchyň je moderně vybavena (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky a dalších elektrospotřebičů). Apartmány mají koupelnu s WC, balkón, TV, klimatizaci (za příplatek) a fén. Balkóny jsou prostorné a směřují do klidné uličky a do malé předzahrádky.

Hodnocení:

Velkou předností tohoto čistého hotelu je klidné prostředí v blízkosti pláže i centra městečka. Vzdálenost od pláže: cca 70 m. Vzdálenost od centra: cca 200 m.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.