Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mykali

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mykali, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
14 490 Kč
Hotelový pokoj
15 290 Kč

Středisko Mykali

Nedaleko hlavního města ostrova Samos, ve vzdálenosti asi 8 km jižním směrem, najdeme mezi ostatními zajímavými letovisky středisko zvané Mykali.

Pláž u Mykali

Resort nabízí vedle klidného pobytu typické prázdninové aktivity v podobě lenošení na pláži, opalování pokožky do bronzové barvy a koupání v modrých vodách Egejského moře. Zdejší pláž se pyšní 3 kilometry dlouhým kobercem bílých oblázků, zatímco voda vyniká obzvláštní čistotou. Mělčina tu není příliš rozsáhlá, a tak si pozor musejí dávat zejména ti, kteří nepatří ke zkušeným plavcům. Zato právě tato vlastnost potěší sportovní nadšence. Přestože stavba pobřeží chrání pláž před větry, není třeba se obávat nedostatku příležitostí k vodním aktivitám. K dispozici jsou také slunečníky a lehátka, avšak pokud nejste typ na lenivé polehávání a voda vás omrzí, zkuste nějaký plážový sport, třeba volejbal.

Co v Mykali a okolí?

Další výhodou pláže v Mykali je skutečnost, že nedaleko je krom občerstvení dostupné i ubytování, a to jen pár desítek až stovek metrů od pobřeží. Při procházkách resortem můžete narazit na archeologické muzeum, které určitě stojí za prohlídku.

V okolí lze navštívit pěknou písčitou pláž Psili Ammos nebo zajet do hlavního města na nákupy a za kulturou, případně noční zábavou. Ideální je pronajmout si vůz nebo motorku či využít servisu taxislužby.

Kam se na Samos jezdí?

Z České republiky se jezdí hlavně do středisek Balos, Ireon, Kalami, Karlovassi, Kerveli, Kokkari, Limnionas, Mesokampos, Mykali, Possidonio, Pythagorion, Samos - město, Votsalakia

Tipy na hotel v letovisku Mykali

Zefiros Beach od 15 290 Kč se všemi poplatky

hotel Zefiros Beach s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v klidné části oblasti Mykali, jen pár kroků od moře a dlouhé oblázkové pláže s pozvolným vstupem. Komplex dýchá velice příjemnou a přátelskou atmosférou. Doporučujeme ranní procházky podél pobřeží. Hotelovým autobusem je možné cestovat zdarma (6 x týdně) do Pythagorionu (obvykle 1 x denně) a do hlavního města (obvykle 1 x denně). Hotel je vhodným místem pro klienty; kteří vyhledávají klidný pobyt v romantickém prostředí s možností krásných procházek do okolí.

1.

St. Nikolaos od 14 490 Kč se všemi poplatky

hotel St. Nikolaos se nachází u známé oblázkové pláže v Mykali. Ubytování doporučujem všem, kteří chtějí hotel se službou all inclusive, hotel přímo u rozlehlé pláže, ale přesto ubytování na klidném místě.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---