Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alexandra

Větší hotel Alexandra stojí na východní straně ostrova v oblíbeném letovisku Kamarina ostrově Santorini. Oblast je proslavená pláží s černým jemným pískem, která je od hotelu vzdálena 50 m . Centrum Kamari je 800 m od hotelu. Letiště je 2 km od hotelu. Autobusová zastávka je 200 m.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Alexandra

Větší hotel Alexandra stojí na východní straně ostrova v oblíbeném letovisku Kamari. Oblast je proslavená pláží s černým jemným pískem, která je od hotelu vzdálena 50 m . Centrum Kamari je 800 m od hotelu. Letiště je 2 km od hotelu. Autobusová zastávka je 200 m.

Stravování

Snídaně. Kontinentální podávaná formou bufetu.

Ubytování

Standardně vybavené pokoje mají vlastní sociální zařízení ( WC, sprcha), TV, klimatizaci zdarma, lednice, trezor za příplatek, balkon nebo terasa. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Hostům je v hotelu Alexandra k dispozici recepční služba 24 hodin denně, velký bazén s lehátky, pool bar, terasa s lehátky.

Doporučení

Příjemný hotel Alexandra je blízko pláže s černým pískem a je vhodný pro strávení příjemné dovolené.

Pláž

Pláž s černým jemným pískem je vzdálena 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.