Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Andreas

Tento velice pěkný, moderní hotel s tradičními prvky ostrova Santorini a s překrásným okolím a stylovou zahradou, má ideální polohu přímo u samotné plážové promenády letoviska Kamari. Je pouhých 5 minut chůze od centrální písečné pláže a centrum letoviska s tavernami, kavárničkami a obchody, je rovněž na dosah.

Oblast
Středisko

Popis hotelu Andreas

Tento velice pěkný, moderní hotel Andreas s tradičními prvky ostrova s překrásným okolím a stylovou zahradou, má ideální polohu přímo u samotné plážové promenády letoviska Kamari. Je pouhých 5 minut chůze od centrální písečné pláže a centrum letoviska s tavernami, kavárničkami a obchody, je rovněž na dosah. Pro ty , kteří se nevydají strávit odpoledne na pláži je k dispozici hotelový bazén, ve kterém můžete strávit nekonečné hodiny plaváním a využít zde klidu pro relaxaci. Případně se občerstvit v hotelovém snack baru. Velmi pěkně zařizené klimatizované pokoje nabízí dostatečný komfort odpovídající kategorii hotelu. Hotel Andreas zaručeně uspokojí potřeby i požadavky všech klientů, kteří si tento hotel vyberou pro strávení báječné dovolené.

Vybavení hotelu

200 m od písečné pláže bazén, zahrada slunečníky a lehátka u bazénu zdarma recepce s halou, snack bar, TV místnost, restaurace pro podávání snídaní

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT, lednice, balkon nebo terasa. Všechny pokoje jsou klimatizovány a trezor je k dispozici zdarma. Dětská postýlka zdarma.

Stravování

Snídaně rozšířená formou bufetu.

Další údaje o hotelu Andreas

35 pokojů v jednopatrové budově se zahradou ÚKLID: 7x týdně. Výměna ručníků: 3x týdně. Výměna ložního prádla: 3x týdně.

Hotel Andreas na webu

Hotel Andreas

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.