Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Armonia

Hotel Armonia se nachází v klidné části jinak živého letoviska Kamari, 200 metrů od jeho centra s tavernami, bary a obchůdky a pouhých 50 metrů od pláže. Hotel můžeme doporučit všem skupinám klientů, mimo osob s pohybovým omezením.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Armonia

Hotel Armonia se nachází v těsné blízkosti černé písčité pláže v klidné části letoviska Kamari, 200 m od jeho centra s obchody a restauracemi, 4 km od letiště a 10 km od hlavního města Thira. Vzhledem ke své poloze hotel není vhodný pro osoby s problémy pohybového aparátu.

Vybavení hotelu Armonia

Recepce, hotelový trezor, wi fi ve společných prostorách zdarma, společenská místnost s TV, snídaňová místnost, bar, bazén.

Ubytování

Hotel Armonia nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT TV, hudbou, telefonem, ledničkou a balkónem.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), klimatizace (cca 6 EUR/den).

Pro děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Strava

Dle CK. Snídaně: servírované snídaně. Polopenze: servírované snídaně, večeře servírované v restauraci Atmosphere u pláže.

Pláž

Cca 50 m od pláže

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.