Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Avra

Na ostrově Santorini, v klidnějším prostředí letoviska Kamari, asi 100 m od tmavé pláže s hrubozrnným pískem a kamínky stojí hotel Avra. Tvoří ho dvě budovy, jedna je laděná do pastelových barev a druhá do tradiční bílo-modré. Exteriér hotelu doplňuje upravená zahrada s menšími nebo většími stromy, keříky, palmami a květinami. Do centra Kamari s obchůdky, restauracemi a bary se dostanete krátkou procházkou (asi 400 m).

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Avra:

V klidnějším prostředí letoviska Kamari, asi 100 m od tmavé pláže s hrubozrnným pískem a kamínky stojí hotel Avra. Tvoří ho dvě budovy, jedna je laděná do pastelových barev a druhá do tradiční bílo-modré. Exteriér hotelu doplňuje upravená zahrada s menšími nebo většími stromy, keříky, palmami a květinami. Do centra Kamari s obchůdky, restauracemi a bary se dostanete krátkou procházkou (asi 400 m).

Vybavení / Sport / Zábava:

vstupní hala s recepcí, snídaňová místnost, TV místnost, parkování. Mezi nízkými budovami je situovaný bazén, u kterého jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma. Na pláži možnost vodních sportů (za příplatek).

Ubytování v hotelu Avra:

pohodlné pokoje pro 2-3 osoby laděné do pastelových barev jsou vybaveny klimatizací, ledničkou, trezorem (za příplatek), TV/SAT, telefonem, koupelnou/WC a prostorným balkonem.

Stravování:

polopenze. Kontinentální snídaně formou bufetu v hotelu. Večeře -servírované v restauraci Lolos, která se nachází naproti hotelu. Stylová restaurace nabízí večeře skládající se ze salátu pro 2 osoby, předkrmu pro 2 osoby, hlavního jídla (výběr z více jídel) a dezertu nebo ovoce. K večeři 1 láhev vody pro 2 osoby.

Náš názor na hotel Avra:

Útulný hotel Avra s přátelskou atmosférou doporučujeme hlavně těm, kteří preferují klidnější dovolenou a relax, přičemž se večer rádi pobaví v nedalekém rušném centru.

Kapacita:

32 pokojů

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.