Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Sea

Blue Sea je rodinný komplex hotelových pokojů a studií zařízených v tradičním kykladském stylu v klidné části střediska Kamari na Santorini, cca 2 min. chůze od pláže a zároveň pobřežní promenády plné obchůdků a restaurací.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Sea, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Blue Sea

Blue Sea je rodinný komplex hotelových pokojů a studií zařízených v tradičním kykladském stylu v klidné části střediska Kamari, cca 2 min. chůze od pláže a zároveň pobřežní promenády plné obchůdků a restaurací.

Vybavení hotelu Blue Sea

recepce, TV místnost, bar, bar/snack bar u bazénu, místnost pro podávání snídaní, zahrada, 2 bazény (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), parkoviště.

Pláž

cca 100 m od písčito-oblázkové pláže

Služby

lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování v Blue Sea

hotelové klimatizované pokoje s možností 1 přistýlky s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), ledničkou, SAT/TV, telefonem, rádiem, trezorem, balkonem nebo terasou, studia pro 2–3 os. (některá max. pro 2 dospělé a 2 děti) navíc vybavený kuchyňský kout.

Děti

dětský bazén.

Doporučení

Blue Sea je velmi oblíbený jednoduchý hotel s dobrou polohou v blízkosti pláže i centra střediska, s milou atmosférou. Doporučujeme včasnou rezervaci.

Aktuální popis od CK

PopisNa konci 3 km dlouhé promenády táhnoucí se podél pobřeží leží na malém kopci tento příjemný hotel postavený v tradičním ostrovním stylu. Po promenádě...

PopisPláž: 100 m | ZDARMA: klimatizace, lednice, TV, lehátka a slunečníky u bazénuOkolíRodinný komplex hotelových pokojů a studií s příjemnou atmosférou,...

PopisPláž: 100 m | ZDARMA: klimatizace, lednice, TV, lehátka a slunečníky u bazénuOkolíRodinný komplex hotelových pokojů a studií s příjemnou atmosférou,...

DoporučeníRodinný, velmi oblíbený, barevnými bougainvilliemi zaplavený hotel astudia sdobrou polohou vblízkosti pláže icentra střediska, smilou atmosférou. V...

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.