Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Delfini Villas

Luxusní komplex Delfini Villas nacházející se na idylickém místě Santorini s úchvatným výhledem na Calderu, přímo v městečku Oia doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají romantická místa se spletí bílých uliček plných krámků, taveren s posezením přímo na útesu. Doporučujeme i klientům, kteří se rozhodnou pro sňatek třeba při romantickém západu slunce.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Polohahotelu Delfini Villas

Menší rodinný stylový hotel postavený v tradičním kykladském stylu leží cca 300 m nad mořem. Hotel Delfini Villas se nachází na severozápadní části ostrova v centru půvabného městečka Oia. Vzdálenost od letiště je 20 km, od města Fira 10 km a od přístavu 24 km. Autobusová zastávka a supermarket se nachází cca 50 m od hotelu Delfini Villas.

Stravování

Dle ck, snídaně dle výběru hostů jsou podávány přímo na hotelový pokoj.

Ubytování v Delfini Villas

Elegantně zařízené pokoje s balkonem s vířivkou jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, pantofle), TV/SAT, CD přehrávačem, telefonem, trezorem a chladničkou. Zařízení pro přípravu kávy a čaje, láhev vína a ovoce na uvítanou na pokoji zdarma. Hotel Delfini Villas nabízí několik typů ubytování – pokoje typu exclusive, junior suity a executive suity (ceny na vyžádání). Všechny pokoje mají výhled na moře.

Vybavení

Recepce, Wi-Fi a internetový koutek (zdarma), pokojový servis. Klientům je k dispozici také venkovní bazén s vířivkou (u vedlejšího komplexu), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma

Pláž

Hotel Delfini Villas se nachází cca 500 m od pláže Armeni či Amoudi (sestup na obě pláže po cca 250 schodech) a cca 2 km od pláže Baxedes (dostupná po silnici).

Doporučení

Luxusní komplex Delfini Villas nacházející se na idylickém místě s úchvatným výhledem na Calderu, okolní ostrůvky a západy slunce slibuje nezapomenutelnou dovolenou všem romantickým duším. Úzké uličky malebného městečka Oia lemované bílomodrými domečky a kostelíky přímo vybízí k večerním procházkám ve dvou. Hotel je přímo ideálním místem pro svatební cestu.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.