Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Despina studia

Studia Despina jsou zcela jistě dobrou volbou, neboť vybavení ještě září a voní novotou, pokoje jsou velmi prostorné a z většiny se nabízí krásné výhledy. Klidné místo, relax u bazénu a snadný a rychlý dosah centra i pláže. Dopručujeme rodinám s dětmi, výhodou je možnost ubytování i čtyřčlenné rodiny ve studiu. Oblast - Santorini

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Despina studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Despina

nově postavený menší komplex studií Despina se nachází v klidné ulici nad hlavní promenádou, od které je asi 150 m a stejná vzdálenost studia dělí od pláže. Ze studií i od bazénu je hezký výhled na Kamari a částečně na moře. V přímém sousedství jsou již v našem katalogu několik let prezentovaná studia Blue Sea.

Vybavení

terasa s bazénem, kde lehátka i slunečníky jsou zdarma.

Strava

Dle CK, bez stravy, večeře za příplatek, servírované - výběr z menu v blízké taverně, za příplatek

Služby

lehátka a slunečníky na pláži, trezor.

Ubytování ve studiích Despina

Hezká a příjemně dekorovaná, prostorná studia Despina jsou vybavena koupelnou s WC (sprcha), kuchyňským koutem, ledničkou, klimatizací, satelitní TV, balkonem či terasou. Studio S3 je pro maximálně 3 osoby, studio S4 může ubytovat až osoby.

Doporučení

Studia Despina jsou zcela jistě dobrou volbou, neboť vybavení ještě září a voní novotou, pokoje jsou velmi prostorné a z většiny se nabízí krásné výhledy. Klidné místo, relax u bazénu a snadný a rychlý dosah centra i pláže. Dopručujeme rodinám s dětmi, výhodou je možnost ubytování i čtyřčlenné rodiny ve studiu.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.