Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Despina studia

Studia Despina jsou zcela jistě dobrou volbou, neboť vybavení ještě září a voní novotou, pokoje jsou velmi prostorné a z většiny se nabízí krásné výhledy. Klidné místo, relax u bazénu a snadný a rychlý dosah centra i pláže. Dopručujeme rodinám s dětmi, výhodou je možnost ubytování i čtyřčlenné rodiny ve studiu. Oblast - Santorini

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha studií Despina

nově postavený menší komplex studií Despina se nachází v klidné ulici nad hlavní promenádou, od které je asi 150 m a stejná vzdálenost studia dělí od pláže. Ze studií i od bazénu je hezký výhled na Kamari a částečně na moře. V přímém sousedství jsou již v našem katalogu několik let prezentovaná studia Blue Sea.

Vybavení

terasa s bazénem, kde lehátka i slunečníky jsou zdarma.

Strava

Dle CK, bez stravy, večeře za příplatek, servírované - výběr z menu v blízké taverně, za příplatek

Služby

lehátka a slunečníky na pláži, trezor.

Ubytování ve studiích Despina

Hezká a příjemně dekorovaná, prostorná studia Despina jsou vybavena koupelnou s WC (sprcha), kuchyňským koutem, ledničkou, klimatizací, satelitní TV, balkonem či terasou. Studio S3 je pro maximálně 3 osoby, studio S4 může ubytovat až osoby.

Doporučení

Studia Despina jsou zcela jistě dobrou volbou, neboť vybavení ještě září a voní novotou, pokoje jsou velmi prostorné a z většiny se nabízí krásné výhledy. Klidné místo, relax u bazénu a snadný a rychlý dosah centra i pláže. Dopručujeme rodinám s dětmi, výhodou je možnost ubytování i čtyřčlenné rodiny ve studiu.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.