Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Santorini > Katalog objektů > Hotely na Santorini > El Greco Resort

Hotely na Santorini: El Greco Resort ****

Středisko: Fira - hlavní město, oblast: Santorini

Upravit popis objektu

Poloha El Greco Resortu

Luxusní hotel se nachází pouze několik minut jízdy od hlavního města Thira, nedaleko obchodů, restaurací a barů a 7 km od letiště. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Vzhledem ke své poloze hotel není vhodný pro osoby s problémy pohybového aparátu.

Vybavení El Greco Resortu

Recepce, společenská místnost s TV, konferenční centrum, internet, lékař na zavolání, restaurace La Pergola, kavárna Greco, snack bar Aiolos u bazénů, 4 bazény, 2 venkovní vířivky, fitness, soukromá kaple.

Ubytování

Hotel El Greco nabízí standardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a nadstandardní pokoje a junior suity až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, mini barem, telefonem, SAT TV, trezorem a balkónem nebo terasou. Junior suity jsou dvoupatrové – v přízemí je obývací pokoj a v patře ložnice.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, internet, fitness, mini bar, trezor (cca 2 EUR/den).

Pro děti

Dětský bazén, vysoké židle v restauraci.

Strava

Dle CK. Snídaně: bufetové snídaně. Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře.

Pláž

7 km od nejbližší pláže

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.