Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Epavlis

Typický ostrovní hotel leží na Santorini na krásném místě  ve svahu přímo pod úpatím pohoří Mesa Vouno v klidné části Kamari, asi 250 metrů od písečné pláže a centra letoviska. Nabízí velmi pěkný výhled na letovisko Kamari a Egejské moře.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Epavlis

Typický ostrovní hotel Epavlis leží na krásném místě ve svahu přímo pod úpatím pohoří Mesa Vouno v klidné části Kamari, asi 250 metrů od písečné pláže a centra letoviska. Nabízí velmi pěkný výhled na letovisko Kamari a Egejské moře.

Vybavení

Součástí komplexu Epavlis jsou dva bazény s pool barem, jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénů jsou klientům k dispozici bez poplatku. K vybavení patří restaurace pro podávání snídaní, recepce, hala se satelitní televizí a výtah.

Ubytování v hotelu Epavlis

Klimatizované, vkusně zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, mramorová koupelna s masážní vanou nebo masážním sprchovým koutem, WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, lednička, telefon, rádio, trezor a balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.