Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Epavlis

Moderní komfortní hotel Epavlis se skládá z několika budov. Leží v klidné části Kamari – pod  skálou, s překrásným výhledem z terasy od bazénu na letovisko a moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Epavlis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Epavlis

Moderní komfortní hotel Epavlis se skládá z několika budov v klidné části Kamari – pod  skálou, s překrásným výhledem z terasy od bazénu na letovisko a moře.

Vybavení

Recepce, hala s posezením a SAT/TV, výtah, restaurace, pool bar, snack  bar, posilovna, sauna a turecká lázeň, venkovní bazén se sladkou vodou  s výhledem na moře a menší krytý bazén (lehátka a slunečníky u bazénu  zdarma).

Pro děti: dětská postýlka bez poplatku

Ubytování

Velmi pěkně a moderně zařízené klimatizované pokoje s možností 1  přistýlky s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů), telefonem, LCD  SAT/TV, trezorem, ledničkou, balkonem/terasou.

Stravování

Dle ck: snídaně buferového typu

Pláž

Hotel Epavlis leží cca 300 m od písčité pláže. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

www hotelu:

http://www.epavlishotel.com/ 

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže Na pláži
Vzdálenost od letoviska V letovisku
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.