Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Epavlis

Typický ostrovní hotel leží na Santorini na krásném místě  ve svahu přímo pod úpatím pohoří Mesa Vouno v klidné části Kamari, asi 250 metrů od písečné pláže a centra letoviska. Nabízí velmi pěkný výhled na letovisko Kamari a Egejské moře.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Epavlis, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Epavlis

Typický ostrovní hotel Epavlis leží na krásném místě ve svahu přímo pod úpatím pohoří Mesa Vouno v klidné části Kamari, asi 250 metrů od písečné pláže a centra letoviska. Nabízí velmi pěkný výhled na letovisko Kamari a Egejské moře.

Vybavení

Součástí komplexu Epavlis jsou dva bazény s pool barem, jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénů jsou klientům k dispozici bez poplatku. K vybavení patří restaurace pro podávání snídaní, recepce, hala se satelitní televizí a výtah.

Ubytování v hotelu Epavlis

Klimatizované, vkusně zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, mramorová koupelna s masážní vanou nebo masážním sprchovým koutem, WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, lednička, telefon, rádio, trezor a balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.