Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Evizorzia Villas

Komplex Evizorzia Villas je situován v klidné části střediska Santorini ve středisku Perissa, cca 300 m od písčité pláže, 200 m od centra střediska a cca 12 km od hlavního města a od letiště cca 15 km.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Evizorzia Villas

komplex Evizorzia Villas je situován v klidné části střediska Perissa, cca 300 m od písčité pláže, 200 m od centra střediska a cca 12 km od hlavního města a od letiště cca 15 km.

Vybavení hotelu Evizorzia Villas

recepce, venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), telefon, trezor.

Pláž

Evizorzia Villas leží cca 300 m od písčité pláže

Služby

klimatizace, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování v hotelu Evizorzia Villas

studia pro max. 3 osoby s vlastním sociálním zařízením a plně vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou, vařičem a kávovarem.

Doporučení

Evizorzia Villas je příjemný komplex studií v zahradě pro relaxaci a klidně strávenou dovolenou, v dosahu pláže, kaváren, taveren, spojení do dalších částí ostrova místním busem.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.