Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Evizorzia Villas

Komplex Evizorzia Villas je situován v klidné části střediska Santorini ve středisku Perissa, cca 300 m od písčité pláže, 200 m od centra střediska a cca 12 km od hlavního města a od letiště cca 15 km.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Evizorzia Villas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Evizorzia Villas

komplex Evizorzia Villas je situován v klidné části střediska Perissa, cca 300 m od písčité pláže, 200 m od centra střediska a cca 12 km od hlavního města a od letiště cca 15 km.

Vybavení hotelu Evizorzia Villas

recepce, venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), telefon, trezor.

Pláž

Evizorzia Villas leží cca 300 m od písčité pláže

Služby

klimatizace, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování v hotelu Evizorzia Villas

studia pro max. 3 osoby s vlastním sociálním zařízením a plně vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou, vařičem a kávovarem.

Doporučení

Evizorzia Villas je příjemný komplex studií v zahradě pro relaxaci a klidně strávenou dovolenou, v dosahu pláže, kaváren, taveren, spojení do dalších částí ostrova místním busem.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.