Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

La Mer Deluxe

Hotel La Mer Deluxe je zcela nový hotelový komplex v kykladském stylu ostrova Santorini, od pobřežní promenády a široké písčité pláže letoviska Kamari je vzdálen cca 50 metrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu La Mer Deluxe

Hotel La Mer Deluxe je zcela nový hotelový komplex v kykladském stylu ostrova Santorini, od pobřežní promenády a široké písčité pláže letoviska Kamari je vzdálen cca 50 metrů.

Vybavení hotelu

recepce, 24hodinový pokojový servis, 2 bazény, lobby bar, restaurace, gourmet restaurace u bazénu, WiFi v celém areálu, business a konferenční centrum (možnost vypůjčení laptopu), posilovna, stolní tenis, parkoviště.

Pláž

Hotel La Mer Deluxe je cca 50 m od písčito-oblázkové pláže

Strava

Snídaně

bufetové (americký bufet)

Večeře

za příplatek servírované

Služby

lehátka a slunečníky na pláži, pokojový servis, služby beauty centra, kadeřnictví, obchůdky, hammam, squash,půjčení laptopu.

Ubytování v hotelu

moderně zařízené pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů), velkoplošná SAT/TV, rádio, telefon, trezor (za poplatek), minibar, klimatizace, WiFi, CD/DVD přehrávač. Standardní pokoje s možností přistýlky, "Executive" – s lůžkem "king size"; novomanželské "Honeymoon" pokoje s jacuzzi; suity s oddělenou ložnicí a jacuzzi.

Doporučení CK

Hotel La Mer Deluxe je nový hotelový komplex v kykladském stylu s ideální polohou blízko pláže, centra Kamari – vhodný i pro obchodní setkání.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.