Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Levante Beach

Hotel Levante Beach má ideální polohu přímo na pobřežní promenádě oblíbeného letoviska Kamari. Hotel sestává z několika v řadě za sebou umístěných patrových budov. Ubytování v hotelu Levante Beach ocení ti, kteří mají rádi procházky po pobřežní promenádě plné restaurací, barů, kaváren a obchůdků.  

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Levante Beach

Hotel Levante Beach sestávající z několika v řadě za sebou umístěných patrových budov má ideální polohu přímo na pobřežní promenádě. Vzdálenost od centra střediska je cca 150 metrů.

Vybavení hotelu Levante Beach

Recepce, televizní místnost, restaurace, bar u bazénu a bazén.

Vybavení pokojů

V hotelu Levante Beach se nacházejí standardní pokoje s možností přistýlky, které  jsou vybaveny koupelnou s neoddělenou sprchou, WC, klimatizací, radiem, TV-SAT, telefonem, lednicí, trezorem (za poplatek dle CK), vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou.

Pláž

Přímo před hotelem  Levante Beach přes pobřežní promenádu se nachází písečná pláž s hrubým tmavým pískem a oblázky. Slunečníky a lehátka na pláži k dispozici za poplatek.

Sport a zábava

Možnost procházek po pobřežní promenádě nebo v uličkách střediska s množstvím taveren a obchůdků. Bohatá nabídka fakultativních výletů.

Stravování

dle CK, Bufetové snídaně jsou podávány v hotelové restauraci. Možnost fakultativních večeří v nedaleké taverně.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.